Reklama

Ze względu na mrozy ogrzewalnia czynna całą dobę - MOPS wydłuża termin

Opublikowano:
Autor:

Ze względu na mrozy ogrzewalnia czynna całą dobę - MOPS wydłuża termin - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zima to najgorszy okres dla osób bezdomnych. Ujemne temperatury utrzymujące się od kilku dni dają się szczególnie we znaki. Służby i ośrodki od początku sezonu zimowego alarmują, aby nie przechodzić obojętnie wobec potrzebujących osób. Jedną z form pomocy jest możliwość pobytu w ogrzewalni przy ul. Mickiewicza 104.

Obok "Akcji zima", której celem jest pomoc osobom bezdomnym narażonym na dotkliwe mrozy zorganizowana została "Akcja mróz" Utrzymujące się ujemne temperatury i mróz, który jeszcze przez chwilę będzie trzymał, szczególnie zagraża bezdomnym. Z racji tego Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie postanowił wydłużyć czas funkcjonowania ogrzewalni. Do tej pory osoby pozbawione dachu nad głową mogły ogrzać się w godzinach od 16:00 do 8:00 każdego dnia, do 30 kwietnia 2018 roku. Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe i ryzyko zamarznięcia, ogrzewalnia funkcjonować będzie przez 24 godziny na dobę do 2 marca.

[AKTUALIZACJA]

W związku z niskimi temperaturami dostępność Ogrzewalni przy ul. Mickiewicza 104 przez całą dobę zostaje przedłużona do dnia 04.03.2018r. Osoby zgłaszające się do placówki mogą uzyskać pomoc w formie schronienia, ciepłego posiłku a także otrzymać czystą odzież.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE