Reklama

Żegnaj szkoło!

Opublikowano:
Autor:

Żegnaj szkoło! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Uroczystość zakończenia roku szkolnego, to zawsze wzruszające chwile pożegnań, podziękowań i gratulacji. To czas rozłąki, ale i radości na myśl o wyczekiwanym odpoczynku. Czas zabawy, ale też wyzwań, jakie stoją przed absolwentami szkół wkraczającymi na nowe etapy w życiu.

W Kutnie mamy 150 6- i 7-latków, które w tym roku opuszczą mury zerówek. Do szkół podstawowych znajdujących się na terenie miasta w roku szkolnym 2015/2016 uczęszczało 2472 uczniów, z czego 357 to uczniowie klas VI. Kutnowskie gimnazja w tym roku kończy 319 uczniów.

W powiecie kutnowskim do szkół średnich w minionym roku szkolnym uczęszczało 2413 uczniów, z czego 736 to tegoroczni absolwenci. I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego ukończyło 109 licealistów. II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza może pochwalić się 95 absolwentami. Zespól Szkół Nr 1 im. St. Staszica ukończyło 201 uczniów. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. A. Troczewskiego opuściło w tym roku 85 uczniów. Kutnowski ekonomik pożegnał 132 absolwentów. Zespół Szkół Nr 4 im. Z. Balickiego w Kutnie-Azorach ukończyło 73 uczniów, a Zespół Szkół w Żychlinie jest bogatszy o 41 absolwentów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE