Reklama

Reklama

Zlot pasjonatów samochodów pod Galerią Różaną. Wszystko w szczytnym celu [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zlot pasjonatów samochodów pod Galerią Różaną. Wszystko w szczytnym celu [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
36
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
Wydarzenia W Kutnie trwa właśnie kolejny zlot samochodowy. Wszystko odbywało się m.in. na parkingu Galerii Różanej. Przybyłym na to wydarzenie przyświeca szczytny cel – chcą pomóc swojemu koledze.

Reklama

Zlot samochodowy w Kutnie. Chcą pomóc Radkowi

Zlot ruszył około 20:00. Organizatorem jest Kutno Bokiem. Na parkingu Galerii Różanej mogliśmy zobaczyć różne modele popularnych marek, takich jak BMW, Audi, czy Alfa Romeo.

W zlocie biorą udział również pojazdy będące efektem amerykańskiej myśli technicznej, takie jak Mustangi i Camaro. Oprócz tego pojawili się motocykliści.

Cel jest szczytny. Pasjonaci motoryzacji z Kutna, ale także z wielu innych miejsc, chcą pomoc swojemu koledze Radkowi, który uległ wypadkowi w pracy. 

- Podczas transportu dwu tonowej maszyny w zakładzie , spadł z rampy i został nią przygnieciony. W wyniku wypadku doznał złamania kręgosłupa w odcinku szyjnym, stłuczenia rdzenia kręgowego. Konsekwencją jest czterokończynowe porażenie, brak czucia, konieczność cewnikowania. Zdrowy, silny chłopak stał się osobą leżącą, całkowicie zależną od drugiego człowieka. Dzięki Bogu żyje, jest z nami i walczymy o to, aby przywrócić Mu sprawność. W obliczu tragedii jaka nas spotkała, znaleźliśmy ogrom życzliwych ludzi, którzy pomogli zebrać nam pieniążki na rehabilitacje – piszą bliscy Radka.

Największą pasją Pana Radka jest właśnie motoryzacja. Na co dzień pracował jako mechanik, uczestniczył też w wielu podobnych zlotach.

- Jak na pierwszej edycji naszego wydarzenia dla Radka tak i na obecnej będzie prowadzona zbiórka "złotówki" na dalsze leczenie Radka tym razem będziemy zbierać na wózek i rehabilitacje – zapowiadali organizatorzy dzisiejszego zlotu.

Po godzinie 21 zlot przeniósł się w inną lokalizację, ale nie podano dokładnie o jakie miejsce chodzi. Oprócz zbiórki pieniędzy ciekawym elementem wydarzenia były wystrzały z wydechów.

- Prosimy o zachowanie kultury! Będzie nagrywany krótki film i parę zdjęć, więc chcemy, aby strzały z wydechów były jednak dość mocno pokazane! Będzie to pamiątka dla Radka, że o nim pamiętamy! - podkreśla Kutno Bokiem.

Radka możecie wesprzeć również W TYM MIEJSCU.

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy