Reklama

Reklama

Zmarł były komendant kutnowskiej policji

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Zmarł były komendant kutnowskiej policji - Zdjęcie główne

Jan Kuropatwa zmarł w wieku 59 lat | foto archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W wieku 59 lat odszedł były komendant kutnowskiej policji, Jan Kuropatwa.

Reklama

Insp. Jan Kuropatwa swoją służbę rozpoczął 1 września 1985 roku w komendzie w Łęczycy. Pierwotnie w służbie konwojowej, następnie jako dzielnicowy i policjant operacyjny. W 1993 roku został przeniesiony do Komisariatu Policji w Ozorkowie, gdzie między innymi pełnił funkcję kierownika Rewiru dzielnicowych.

W 1998 roku został zastępcą Komendanta Komisariatu w Aleksandrowie Łódzkiem, później pracował jako Komendant w Strykowie, Ozorkowie, a w 2007 roku został awansowany na stanowisko Komendanta VI Komisariatu Policji w Łodzi. 

W 2010 roku został Komendantem w Łasku a od 5 kwietnia 2012 roku pełnił funkcję Komandanta Powiatowego Policji w Kutnie. 4 stycznia 2016 roku na własny wniosek został zwolniony ze służby. Był też prezesem Zarządu Łódzkiej Grupy Wojewódzkiej IPA (International Police Assocation). 

Poza służbą pasjonował się piłka nożną i siatkówką. Pracując w Łodzi często gościł na meczach piłkarskich zarówno Widzewa, jak i ŁKS-u.

W ostatnim czasie pracował na stanowisku szefa Referatu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Starostwie Powiatowym w Kutnie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy