Reklama

Reklama

Zmiany w kutnowskiej szkole. "Grabski" ma nowego dyrektora [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Poznaliśmy nowego dyrektora Zespołu Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie. Starosta Daniel Kowalik oficjalnie powierzył dzisiaj to stanowisko Dariuszowi Lewińskiemu, dotychczasowemu dyrektorowi placówki. Obowiązki szefa szkoły będzie pełnił tymczasowo, w okresie od 30 marca do 31 sierpnia 2023r.

Reklama

Przypomnijmy, że z dniem 29 marca na emeryturę odszedł wieloletni dyrektor ZS nr 3, Wojciech Banasiak. 

- Na ręce Pana Dariusza Lewińskiego przekazuję obowiązki dyrektora Zespołu Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie. Jestem przekonany, że dzięki jego doświadczeniu i zaangażowaniu szkoła będzie się rozwijać i spełniać oczekiwania uczniów oraz ich rodziców. Życzę powodzenia w nowej roli dyrektora i jestem pewien, że zespół pedagogiczny oraz pracownicy administracyjni będą mu służyć pomocą i wsparciem – mówił dzisiaj starosta Daniel Kowalik.

Zarząd Powiatu Kutnowskiego wyraża nadzieję, że powierzenie pełnienia obowiązków dyrektora wicedyrektorowi pozwoli na skuteczne i profesjonalne zarządzanie szkołą oraz kontynuację działań, które wpłynęły na rozwój placówki i poprawę jakości kształcenia.

- Życzymy powodzenia w pełnieniu nowej funkcji i zaangażowaniu w pracę na rzecz Zespołu Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie - piszą władze Powiatu Kutnowskiego. 

Info: Powiat Kutnowski/własne

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy