Reklama

Reklama

Zmiany w kutnowskim szpitalu. Wszystko przez pandemię

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum własne&facebook Kutnowskiego Szpitala Samorządowego

Zmiany w kutnowskim szpitalu. Wszystko przez pandemię - Zdjęcie główne

W związku ze wzrostem zachorowań na COVID-19 przed wejściem do kutnowskiego szpitala obowiązuje badanie temeperatury ciała | foto archiwum własne&facebook Kutnowskiego Szpitala Samorządowego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dyrekcja Kutnowskiego Szpitala Samorządowego wprowadza nowe zasady wejścia dl placówki. Wszystko - jak nam przekazano - ma związek ze wzrostem liczby zachorowań na COVID-19.

Reklama

- Z uwagi na bezpieczeństwo Pacjentów oraz Załogi powracamy do zaostrzonych wymogów w związku z systematycznie zwiększającą się liczbą zachorowań na COVID-19 w Polsce - informuje Bartosz Serenda, zastepca dyrektora ds. komunikacji i jakości w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym.

I tak od wczoraj w godzinach najbardziej nasilonego ruchu (pn-pt 7:00-14:00) każda osoba wchodząca na teren szpitala zostaje poddana badaniu temperatury.

- Zalecamy również posiadanie maseczki ochronnej zasłaniającej usta i nos. Ponadto przypominamy, że przy drzwiach wejściowych znajduje się płyn dezynfekujący do rąk z którego należy korzystać - dodaje B. Serenda.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy