Reklama

Zmiany w organizacji ruchu

Opublikowano:
Autor:

Zmiany w organizacji ruchu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych występować będą utrudnienia w ruchu drogowym w ulicy 29-go Listopada od skrzyżowania z ul. M. Skłodowskiej - Curie, do skrzyżowania z ul. Okrzei. Ulica Zgoda, jako ulica jednokierunkowa zostaje zamknięta dla ruchu kołowego z wyłączeniem mieszkańców, osób upoważnionych do handlu i osób niepełnosprawnych.Zmiany ukazane na grafice do pobrania: [1] i [2].

Ulica Cmentarna zostaje wyłączona z ruchu kołowego na odcinku od ul. Zgoda, do końca ogrodzenia cmentarza. Zmiana organizacji ruchu w ul. Zgoda i ul. Cmentarnej wprowadzona zostanie 30 października br. od godz. 8:00. Zmiana organizacji ruchu na pozostałych ulicach tego rejonu wprowadzona zostanie w dniu 31 października br od godz. 8:00. do dnia 3 listopada br. do godz. 20:00.

Zmiany w organizacji ruchu będą również w rejonie cmentarza parafialnego Kutno – Łąkoszyn. Na ul. Staffa ruch kołowy odbywał się będzie od ul. Łąkoszyńskiej w stronę skrzyżowania z ul. Solskiego i od ul. Solskiego w kierunku ul. Korczaka. Zmiany te potrwają od 1 listopada br. od godz. 8:00 do 3 listopada br. do godz. 20:00.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE