Reklama

"Znane Nieznane"

Opublikowano:
Autor:

"Znane Nieznane" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

„Znane Nieznane. Przyroda regionu kutnowskiego w obiektywie”. Spotkanie promujące album fotograficzny Jarka Makowskiego odbędzie się 28 października o godzinie 18 w CTMiT.

Znane, bo przecież bliskie, otaczające nas. Nieznane, bo mimo tego, że bliskie to jednak nie zawsze odkryte, zauważone, oczywiste.
Jarek Makowski, w towarzystwie aparatu fotograficznego, od blisko 10 lat eksploruje przyrodę Kutna i okolic. Jego album „Znane Nieznane”, którego premiera odbędzie się 28 października, o godz. 18 w Centrum Teatru Muzyki i Tańca,  jest efektem przyrodniczo-fotograficznych wypraw,  nie tylko po tych bardziej lub mniej znanych zaułkach naszego regionu, ale także po znanych i nieznanych gatunkach zwierząt czy roślin.
Na wieczór promocyjny  w CTMiT zapraszamy całe rodziny z dziećmi. Poza spotkaniem i rozmową z Jarkiem Makowskim, będzie też można wziąć udział w rodzinnych warsztatach i zabawach związanych z edukacją ekologiczną.
Jeśli chcecie „poznać kto ptak, a kto nie ptak” – że posłużymy się cytatem z jednego  z najbardziej znanych „ptasich” wierszy („Ptasie radio” Julina Tuwima) – koniecznie odwiedźcie nas w ten wieczór.
Każda rodzina, która weźmie udział w spotkaniu i warsztatach otrzyma album Jarka Makowskiego „Znane Nieznane. Przyroda regionu kutnowskiego”.
Wejściówki do odbioru w kasie CTMiT.


Wydawnictwo powstało w ramach projektu „Poznaj przyrodę regionu kutnowskiego” realizowanego dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz przy wsparciu Kutnowskiego Domu Kultury.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE