Reklama

Reklama

Znany w naszym regionie klub zapowiada otwarcie mimo zakazu. Tymczasem szykują się „masowe kontrole”

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe - pixabay.com

Znany w naszym regionie klub zapowiada otwarcie mimo zakazu. Tymczasem szykują się „masowe kontrole”  - Zdjęcie główne

Znany w powiecie klub zapowiedział imprezę. | foto poglądowe - pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wciąż trwające restrykcje sanitarne zostały przedłużone do końca stycznia, co według wielu przedsiębiorców jeszcze bardziej uderzy w ich i tak już ledwo trzymające się na nogach biznesy. Część z nich zapowiada bunt. W tym gronie znajduje się znany w naszym regionie klub Banderoza z Witoni. Tymczasem rozgłośnia RMF FM nieoficjalnie dowiedziała się, że firmy które wbrew zakazom wznowią działalność będą masowo kontrolowane.

Reklama

Na swoim profilu facebookowym klub Banderoza z Witoni poinformował, że jutro to miejsce będzie otwarte dla klientów.

- Po dość długiej przerwie zapraszamy w najbliższą sobotę na pyszne drinki oraz zimne piwo Czas małymi krokami wracać do normalności, lecz z zachowaniem szczególnych środków ostrożności w obecnej sytuacji związanej z pandemią – czytamy na facebooku klubu Banderoza.

Z tego powodu Banderoza informuje swoich klientów o zasadach obowiązujących w klubie. Czytamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa, czy obowiązku dezynfekcji rąk.

- Jeśli masz temperaturę lub źle się czujesz - zostań w domu, zachowuj dystans społeczny. Zarażajmy się, ale tylko uśmiechem oraz pozytywną energią. My ze swojej strony dołożymy wszelkich starań aby wszystko odbyło się zgodnie z wytycznymi Głownego Inspektoratu Sanitarno-emidemiologicznego – zapowiada Banderoza.

Tymczasem rozgłośnia RMF FM dziś poinformowała, że Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego wydał służbom rekomendację „masowych kontroli i karania firm”, które wbrew covidowym restrykcjom wznowią swoją działalność. Przedsiębiorcom grożą mandaty, ale nie tylko. Jak podaje RMF:

- Mandat to oczywiście tylko początek problemów. Firma, która go dostanie, będzie wykluczona z otrzymywania pomocy państwowej np. w ramach Tarczy Finansowej. To spore utrudnienie. Oprócz jednak karania rząd będzie apelował także o rozsądek. Ma także myśleć o rozszerzeniu tarcz antykryzysowych – podaje W TYM MIEJSCU rozgłośnia RMF.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy