Reklama

Reklama

Żołnierze z naszego regionu na służbie przy granicy z Białorusią. Zobacz, jak spędzali Wigilię

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: 9ŁBOT

Żołnierze z naszego regionu na służbie przy granicy z Białorusią. Zobacz, jak spędzali Wigilię  - Zdjęcie główne

Terytorialsi pełnią służbę w województwach podlaskim i lubelskim praktycznie od początku wprowadzenia stanu wyjątkowego | foto 9ŁBOT

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Żołnierze z 9. Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej spotkali się z dowódcą, pułkownikiem Pawłem Wiktorowiczem, który odwiedził ich w Wigilię na służbie przy granicy polsko – białoruskiej.

Reklama

Dowódca łódzkich terytorialsów wraz ze starszym podoficerem dowództwa 9ŁBOT, podzielili się opłatkiem z żołnierzami i przekazali im paczki od władz samorządowych, mieszkańców powiatu zduńskowolskiego, a także kartki świąteczne i upominki przygotowane przez dzieci z przedszkoli i szkół oraz stowarzyszeń wspierających 9ŁBOT z województwa łódzkiego. 

Terytorialsi pełnią służbę w województwach podlaskim i lubelskim praktycznie od początku wprowadzenia stanu wyjątkowego, wspierając działania Straży Granicznej w ochronie granicy. Działania te umożliwiają zdobycie cennych doświadczeń w realizacji zadań wspólnie z innymi służbami i rodzajami sił zbrojnych. Żołnierze biorą udział w patrolach wodnych na rzece Bug z wykorzystaniem łodzi płaskodennych, prowadzą patrole piesze i zmotoryzowane, doświetlają odcinki granicy oraz służą na posterunkach kontrolnych. Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędzą z daleka od swoich rodzin i bliskich.

 Jednocześnie żołnierze 9ŁBOT na terenie województwa łódzkiego wspierają cały czas samorządy i system opieki zdrowotnej w walce z pandemią koronawirusa.

Info: 9ŁBOT

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy