Reklama

Zorganizuj święta szybko i bez stresu!

Opublikowano:
Autor:

Zorganizuj święta szybko i bez stresu! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Piękna oprawa Świąt Bożego Narodzenia niestety może słono kosztować. Grudzień jest więc miesiącem, w którym przeciętna polska rodzina wydaje więcej, niż w innych. Organizacja świąt wymaga czasu, stalowych nerwów oraz pieniędzy. Jak sprawić, że będzie ona znacznie łatwiejsza, a święta będą wiązać się wyłącznie z miłymi wrażeniami?

Kosztowny okres świąteczny

Święta Bożego Narodzenia zwykle są bardziej kosztowne niż organizacja świąt Wielkanocnych. W naszej tradycji zapisało się już huczne świętowanie tego okresu oraz wręczanie bliskim prezentów. Lwią część budżetu przeznaczanego na święta zajmują właśnie owe podarki - książki, kosmetyki, sprzęty elektroniczne, zabawki, ubrania i inne. Przeciętna rodzina wyda na święta w 2016 roku 800 zł na osobę. To nie mało, zwłaszcza jeśli zarobki miesięczne są niewysokie. Dlatego część z nas musi sięgnąć po zewnętrzne źródła finansowania, aby móc dopiąć świąteczny budżet i pokryć wszystkie związane z nim wydatki.

Czy warto brać pożyczkę na święta?

Wszystko zależy od sytuacji, w jakiej znajduje się pożyczkobiorca. Jeśli wie, że za miesiąc czy dwa będzie miał lepszą sytuację finansową, dostanie premię noworoczną, bony na święta z opóźnieniem czy też uzyska zaległe wynagrodzenie, jak najbardziej może skorzystać z oferty pożyczek pozabankowych. Serwis łowca chwilówek prezentuje wiele ciekawych ofert, z których można skorzystać przy takiej okazji.

Jak wybrać pożyczkę?

Pożyczkobiorca powinien dokładnie oszacować, ile pieniędzy będzie mu potrzebnych na święta. Lepiej zaciągnąć pożyczkę w sprawdzonej, renomowanej firmie, prowadzącej transparentną politykę pożyczkową, aby mieć pewność, że spłata zobowiązania nie będzie wiązała się z jakimikolwiek nieprzyjemnymi niespodziankami. Przy analizowaniu poszczególnych ofert chwilówek należy brać pod uwagę wysokość kosztów związanych z pożyczką. Mowa tu nie tylko o wysokości odsetek od zobowiązania, ale i o prowizji za przystąpienie do pożyczki czy innych kosztach, jakie nakładają pożyczkodawcy na swoich klientów. Ich wysokość obrazuje stopa RRSO, czyli Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania zobowiązania. Można sprawdzić też, czy istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki i ile będzie to kosztować.

Bardzo atrakcyjną ofertę przygotowało wielu pożyczkodawców dla nowych klientów, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z ich usług. Są to darmowe pożyczki gotówkowe, przy których pożyczkobiorca spłaca do firmy pożyczkowej dokładnie taką samą kwotę, jaką uprzednio pożyczył. Na stronie http://lowcachwilowek.pl/darmowe-chwilowki/ wskazano pożyczkodawców, skłonnych udzielić pierwszej pożyczki nowemu klientowi za darmo. Wśród takich firm znalazły się: ExtraPortfel.pl, Pożyczkomat, Vivus.pl, Filarum.pl, Alfakredyt.pl, Ferratum, Lendon.pl czy NetCredit. Wszystkie udzielają pożyczek w kwocie od 100-200 zł do nawet 2500 zł, na okres od 1 do 60 dni w zależności od pożyczkodawcy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE