Reklama

Zrujnowana fabryka zamieni się w park handlowy! Kiedy powstanie?

Opublikowano:
Autor:

Zrujnowana fabryka zamieni się w park handlowy! Kiedy powstanie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W 2020 roku, według planów, w Kutnie ma powstać park handlowy. Takie informacje podają dziś branżowe media.

POLSKA Trei Real Estate GmbH (Trei) zakupił właśnie kolejne działki pod budowę parków handlowych Vendo Park. Park handlowy w Kobyłce ma być gotowy pod koniec tego roku, natomiast inwestycja w Kutnie jest planowana na 2020 rok.

Teren, który zakupił Trei w Kutnie, znajduje się przy ul. Oporowskiej (dawna fabryka KRAJ). Na działce liczącej prawie 28 tys. mkw. powstanie Vendo Park, który zaoferuje ok. 5,2 tys. mkw. powierzchni handlowej dla ośmiu sklepów. Komercjalizacja obiektu jest w toku. Vendo Park, którego budowa rozpocznie się na początku przyszłego roku, ma być gotowy w ostatnim kwartale 2020. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się supermarket Carrefour, natomiast park handlowy będzie dodatkowo uzupełniony o ofertę gastronomiczną.

Vendo Park powstanie również w podwarszawskiej Kobyłce, gdzie Trei zakupił działkę o powierzchni prawie 8,5 tys. mkw. Inwestor posiada już pozwolenie na budowę parku handlowego i uruchomił postępowanie przetargowe, w którym wyłoni generalnego wykonawcę nieruchomości. Vendo Park przy ul. Napoleona dostarczy na lokalny rynek ok. 3,2 tys. mkw. powierzchni najmu, na której docelowo ma powstać sześć sklepów. Proces komercjalizacji właśnie się rozpoczął.

W polskim portfolio dewelopera znajduje się aktualnie 11 nieruchomości handlowych, które Trei buduje pod wspólną marką Vendo Park, a w ciągu najbliższych kilku miesięcy liczba ta zwiększy się do 16 obiektów. Aktualnie deweloper realizuje inwestycje zlokalizowane w Pułtusku, Ostrołęce i Łasku oraz planuje kolejne parki handlowe. Firma skupuje grunty pod przyszłe projekty, obecnie ma zabezpieczonych 11 działek pod budowę nieruchomości handlowych (Władysławowo, Sierpc, Częstochowa, Zielonka, Jawor, Solec Kujawski, Płock, Kraków, Inowrocław, Piekary Śląskie, Warszawa).

Oprócz realizacji przedsięwzięć związanych z obiektami handlowymi spółka Trei Real Estate Poland zarządza ponad 100 nieruchomościami komercyjnymi, w których znajdują się sklepy spożywcze sieci Biedronka, w tym dwoma zlokalizowanymi w Kutnie.

Więcej info TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE