Reklama

ZS Nr 4 w Kutnie Azorach na targach poznańskich

Opublikowano:
Autor:

ZS Nr 4 w Kutnie Azorach na targach poznańskich - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Poznań i targi budownictwa „BUDMA” – to stały, coroczny cel wycieczek technikum budowlanego w ZS Nr 4 w Kutnie-Azorach. Targi to najważniejsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie profesjonalistów branży budowlanej. Tematem przewodnim tegorocznych targów było hasło „Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura”.Organizatorzy tegorocznych targów BUDMA postawili na bezpośredni kontakt wystawców z wykonawcami tworząc dla nich „STREFĘ TESTÓW”, gdzie wszyscy zainteresowani mieli możliwość testowania prezentowanych produktów.

Strefa Testów to swoisty poligon możliwości sprzętu i materiałów budowlanych. W jednym z pawilonów wystawowych zaaranżowana została specjalna przestrzeń prezentacji narzędzi, sprzętu pomocniczego oraz innych produktów dla budownictwa. Każdy z uczestników wycieczki mógł tam w praktyce ocenić najnowsze produkty dostarczone przez wystawców.

Kolejnym punktem wycieczki był spacer Mostem Dworcowym na Stare Miasto. Uczniowie podziwiali rozmach budowlany wokół nowego centrum komunikacyjnego Poznania i nowego dworca głównego, który zrobił na nich niesamowite wrażenie.

Uczestnicy wycieczki zdążyli na hejnał i mogli obejrzeć bodące się poznańskie koziołki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE