Zwycięska inauguracja AZS!

Zwycięska inauguracja AZS! - Zdjęcie główne

WydarzeniaW inauguracyjnym meczu II ligi polskiej ligi koszykówki AZS WSGK Polfarmex Kutno wygrał na wyjeździe w Olsztynie z tamtejszym AZS UWM 86:74 (20:17, 18:16, 24:21, 24:20).

Podopieczni trenera Andrzeja Kowalczyka od początku dyktowali warunki na parkiecie wygrywając pierwszą połowę 38:33. W 26 minucie AZS osiągnął 10-punktową przewagę i utrzymał ten wynik do końcówych
minut meczu.

Punkty dla akademików zdobyli: Małecki Grzegorz 18(2X3), Kromer Kacper 17 (2X3), Deja Tomasz 14(1x3), Pydych Paweł 11(1X3), Smorawiński Tomasz 8 (2x3), Gołuch Adam 7 (2X3), Strzelecki Bartłomiej 7, Malona Przemysław 2, Karólewski Piotr 2;