Zwycięstwo w Skierniewicach

Zwycięstwo w Skierniewicach - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno wygrał na wyjeździe 2:0 z Widokiem Skierniewice po bramkach Michała Michalskiego i Mariusza Jaśkiewicza.W drużynie "Żółto-Niebieskich" wystąpiło czterech testowanych zawodników.Mowa o Rafale Gosposiu (Pelikan Łowicz), Przemysławie Grzegorym (Malina Piątek) oraz Łukaszu Laskowskim i Kamilu Bartczaku (obaj Górnik Łęczyca).

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i nie padły wniej bramki, choć oba zespoły miały kilka dobrych sytuacji. W zespoleMKS w 43 minucie w dogodnej sytuacji pomylił się Sylwester Płacheta, akilka minut wcześniej rzut karny wykonywany przez Adama Bombałę obronił Michał Sokołowicz.

W drugiej połowie w obu drużynach pojawiło się kilku nowych zawodników i niestety tempo wyraźnie spadło.

Naszczęście nie odbiło się to na formie kutnian, którzy dwukrotniepokonali bramkarza ze Skierniewic. Najpierw w 55 minucie błąd obrońcyWidoku wykorzystał Michał Michalski, a dziesięć minut później dobre podanie Sylwestra Płachety na gola zamienił Mariusz Jaśkiewicz.

Swoje szanse na zdobycie bramki mieli również gospodarze, ale testowany Rafał Gospoś wzorowo wykonywał swoją pracę, nie dając się zaskoczyć.

Mecz rozgrywano na sztucznej nawierzchni w Skierniewicach.

Następny sparing już w najbliższą sobotę. MKS zmierzy się na wyjeździe z Włocławią Włocławek.