Reklama

Zza miedzy: Chciał uciec z więzienia... zawiesił się na drutach

Opublikowano:
Autor:

Zza miedzy: Chciał uciec z więzienia... zawiesił się na drutach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Z zakładu karnego w Garbalinie pod Łęczycą doszło do próby ucieczki. Jeden z osadzonych próbował wydostać się na wolność przeskakując przez mur. Ten okazał się na tyle skuteczną przeszkodą, że więźnia odnaleziono zawieszonego na drutach kolczastych znajdujących się na ogrodzeniu. To pierwszy taki przypadek w historii zakładu.fot. Po raz pierwszy w historii istnienia ZK w Garbalinie doszło do próby ucieczki przez mur więzienia.

Do tej pory osadzeni próbowali ucieczek w trakcie robót odbywających się na terenie Łęczycy. W zeszłym roku szczęścia spróbowało 4 więźniów, dwa lata temu 10. Przypadek ucieczki bezpośrednio z zakładu jest pierwszym tego typu w historii.

Do zdarzenia doszło w okresie przedświątecznym. Osadzony prawdopodobnie desperacko chciał spędzić święta z rodziną, ponieważ, mimo niedługiego wyroku jaki odsiadywał, postanowił zaryzykować. Znaleziono go zawieszonego na drutach kolczastych znajdujących się na murze. Pechowca przeniesiono w konsekwencji do typowo zamkniętego zakładu, gdzie nie będzie już miał możliwości ćwiczeń skoku przez ogrodzenie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE