Rejestracja i logowanie

Bestialsko zabiła pięć szczeniaków! Utopiła je, a potem...

Wydarzenia 21-10-2019 Autor: toza
17
Bestialsko zabiła pięć szczeniaków! Utopiła je, a potem...

Policjanci interweniowali wobec kobiety, która utopiła pięć szczeniaków. Sprawa wyszła na jaw dzięki stowarzyszeniu zajmującemu się pomocą zwierzętom. Podejrzanej grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

18 października 2019 roku do policjantów z Żychlina dotarła informacja, że w jednym z domów jednorodzinnych doszło do uśmiercenia psów.  Zgłoszenie pochodziło od stowarzyszenia zajmującego się pomocą zwierzętom.

- Funkcjonariusze pod wskazanym adresem spotkali się z przedstawicielami wspomnianej organizacji. Po rozpytaniu osób znajdujących się na posesji wyszło na jaw, że matka właścicielki psów utopiła pięć nowonarodzonych kundelków - relacjonuje sierż. szt. Daria Fraszczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie

Następnie pieski wrzuciła do reklamówki. Kobieta chciała pozbyć się w ten bestialski sposób nadmiaru zwierząt, zostawiając jednego szczeniaka z miotu. 

- Na miejsce wezwano weterynarza, który zabezpieczył uśmiercone pieski a także ich matkę i pozostawionego szczeniaka. 56-latka usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzętami. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności - dodaje D. Fraszczyk.

komentarze (17)
Dodaj komentarz

Bezwzględne więzienie. A wcześniej gorący łańcuch na super.

Aby w dzisiejszych czasach dosięgnęła takich ludzi kara, życzę im tego

Niedorozwój, podać namiary, zacofany babsztyl

Każde zwierze czipowane i sterylizowane, nakaz

Tę kobietę włożyłabym w worek i podtopiła, ciekawe co by babsko czuło

Za pieć kundelków kobiecie grozi 3 lata za kratami. a gdy narkoman lub pijak zabije człowieka samochodem na pasach w nagrodę dostanie8 lat wczasów za kratami , albo uznazny zostanie za GLUPKA bo nie poczytalny.

A powinno być 25 lat za człowieka zwierzę.

Bez przesady z tymi latami w wygodnym więzieniu za nasze podatki. Myślę że wystarczy tydzień karceru, no może dwa tygodnieemoji

Zastanawiam się tylko kiedy gatunek ludzki pokłoni się nad losem nie tylko psów ale świń, krów, koni czy kur...

3 lata to za mało.

Biedne te zwierzaki! Jak trafią na człowieka zwyrodnialca okrutnie, niewyobrażalnie cierpią. Teraz pokazują w necie bestialskie męczenie zwierząt w jakimś "badawczym" laboratorium w Niemczech - coś okropnego! I to mają być ludzie?!!

Władze lokalne już dawno powinny się zająć problemem. Każdy nie sterylizowany pies, kot w gospodarstwie domowym powinien być traktowany jako hodowla i ściągany duży podatek, powiedzmy 5 tysięcy.

Wystarczy wysterylizować suke ale nie bo chamowi szkoda 100zł

Worek na łeb zawiązać i do rzeki- utopić . Kur.isko bez serca.

Jak można tak postąpić, co trzeba mieć w głowie i jakim być człowiekiem? Nie mogę tego zrozumieć przecież te maluszki po 6 tygodniach można byłoby oddać innym do dobrych odpowiedzialnych domków w troskliwe łapki. Jest przecież tyle ludzi o dobrych sercach. Żal szczeniaczkow. Wlascicielke zamknąć do paki nie na trzy a na więcej lat tak by jej się należało. Szkoda że można tylko na trzy lata.

Akurat w takim przypadku nie wiem czy kara pozbawienia wolności jest dobra. Taka osoba będzie sobie siedzieć w więzieniu i będzie utrzymywana z naszych podatków

Wsadzić babę natychmiast na te trzy lata i bez żadnego zawieszenia! Dodatkowo zakaz posiadania jakiegokolwiek zwierzaka w domu.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także