Rejestracja i logowanie

[CZĄSTKOWE WYNIKI] Ponad 50 proc. dla Dudy w pow. kutnowskim

Wydarzenia 29-06-2020 Autor: toza
20
[CZĄSTKOWE WYNIKI] Ponad 50 proc. dla Dudy w pow. kutnowskim

Andrzej Duda z poparciem 55,76 proc., Rafał Trzaskowski, który przekonał do siebie 23,81 proc. wyborców z powiatu kutnowskiego. Tak w skrócie prezentują się cząstkowe wyniki wyborów prezydenckich w naszym regionie.

Państwowa Komisja Wyborcza podała dane z 70 na 83 obwodów do głosowania z powiatu kutnowskiego. Jak dotąd wyniki prezentują się następująco:

 • DUDA Andrzej Sebastian - 55,76%
 • TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz - 23,81%
 • HOŁOWNIA Szymon Franciszek - 9,69%
 • BOSAK Krzysztof - 5,61%
 • KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin - 2,54%
 • BIEDROŃ Robert - 2,00%
 • ŻÓŁTEK Stanisław Józef - 0,20%
 • TANAJNO Paweł Jan - 0,12%
 • WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz - 0,10%
 • JAKUBIAK Marek - 0,10%
 • PIOTROWSKI Mirosław Mariusz - 0,06%

Wkrótce powinniśmy poznać pełne wyniki.

komentarze (20)
Dodaj komentarz

Życzymy Panu Trzaskowskiemu , aby wygrał.

Pisowcy szału nie ma kandydat duda otrzymał tylko ponad 40 % i to jest wasz tzw żelazny elektorat Aby zostać prezydentem musi mieć dużo więcej głosów tylko skąd on to kuźwa weźmie!!

Brawo Prezydencie, masz mój głos również w drugiej turze. Nie, wstydzę się tego, mam w d....pie to wredne, hejtujace towarzystwo. Trzymam kciuki za drugą turę.

Widać ktosiu że jesteś dumny.....jak cholera

Zgadza się,zgadłaś.

Powiat kutnowski wielki WSTYD skupisko pisiorow izaklamanych katolików Woznikow i Rzymkowskich od kóz

Pełne też takich El.

Pozdrawiam cie Gienia Wiesz ja to prosta dziewczyna jestem już na emeryturze i jak miałam wybrać -a takie są moje preferencje-miedzy niesamowicie przystojnym o cudownym usmiechu mężczyznie a maliniakiem - to rzecz jasna głosowałam na tego pierwszego Sądzę jednak że nie jest ze mną tak źle. Inni głosowali tylko dlatego że dostają 500+

Wiesz, dla mnie mężczyzna nie musi mieć pięknego uśmiechu, lecz ma być mądry i uczciwy, a takich w tych czasach ze świecą szukać.Swoją drogą dziwię się ze ludzie głosują na takich właśnie pustych, zniewiescialych facetów zakochanych w sobie, bo zostać Prezydentem Polski to wielka rzecz.Ze mną też nie jest najgorzej.

kci mieliście coś zrobić z tymi linkami. boicie się ludzia czy co

Trzaskowski = Kpina

Duda = wstyd.

No i bardzo dobrze. Ciekawe jak się teraz czuje lewactwo z UM. Postawili na złego konia , osłabili pozycję miasta i to z niskich pobudek. To jest tak jak się wprowadza politykę do samorządu. Panie Zbyszku dlaczego tak się stało. Pamiętam pana pierwszą i drugą kadencję gdy najważniejsze dla pana było Kutno. Wtedy pana działania wzbudzały uznanie i szacunek , teraz g.... z tego zostało.

No jak tak Kutno zagłosowało, to bardzo dobrze, że trzeba było nosić maseczki. Aby zakryć twarz ze wstydu!

I nosiłeś , i napewno pod nosem, lub pod brodą.Ja nie noszę( zakładam tylko gdy udaję się w zbiorowisko ludzi) głosuję na Prezydenta Dude, kocham życie, Polskę i ludzi.

Nikt cię tu siłą nie trzyma.

Duda ze swoich daje 500+ i dodatkowe emerytury! Głupcy. Jego córka nie pracuje w Polsce, a wasze dzieci i wnuki będą do spłacać do us...ej śmierci.

Dość tych kłamstw bo na dobre te chamstwo wam Nie wyszło Polacy widzą słyszą i Pamiętają do zobaczenia w następnej turze Polacy wybiorą kogo będą chcieli a komunistyczną propagandę i kłamstwa zostawicie Putinowi i Merkel

Kiedyś były Premier Miller powiedział "mężczyzny nie poznaje się po tym jak zaczyna tylko po tym jak kończy" Adrian wyPAD2020

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także