Rejestracja i logowanie

Dom Pomocy Społecznej ogniskiem kilkudziesięciu zakażeń. Pensjonariuszy czeka ewakuacja?

Wydarzenia 15-10-2020 Autor: bnp
48
Dom Pomocy Społecznej ogniskiem kilkudziesięciu zakażeń. Pensjonariuszy czeka ewakuacja?

Aż 43 nowe zakażenia wirusem SARS-CoV-2 odnotowano od wczoraj w powiecie kutnowskim. Jak się okazuje, ogniskiem wszystkich tych zakażeń jest jeden z kutnowskich Domów Pomocy Społecznej. Co dalej z pensjonariuszami placówki?

Przypomnijmy, że obecnie w naszym powiecie pozytywne wyniki na obecność koronawirusa otrzymały 132 osoby, wczoraj było ich 89. Ogniskiem zakażeń okazał się DPS przy ul. Oporowskiej. Informacje potwierdza starosta kutnowski, Daniel Kowalik

- Rzeczywiście, odnotowano tam 43 przypadki zakażeń wśród pensjonariuszy, pozytywny wynik miały też dwie osoby z personelu DPS - mówi nam włodarz powiatu. 

Starosta dodaje, że wszyscy zakażeni zostali odizolowani i uspokaja, że nie ma powodów do ewakuacji pensjonariuszy. 

komentarze (48)
Dodaj komentarz

W Domach Opieki powinno się szczególnie dbać o pensjonariuszy, wymagają bardzo troskliwej opieki, dobrego serca i wyrozumiałości. Pensjonariusze przecież nigdzie nie wychodzą, są pod opieką personelu, to kto ich zaraża wirusem? Należy bardzo dbać o podopiecznych, przecież każdy z nas będzie kiedyś oobą starszą i nigdy nie wirmy jaki los przyniesie życie. Dbajmy i kochajmy osoby w dojrzałym wieku.

Podopieczni przebywają też w szpitalach gdzie nie są testowani...jezdza na wizyty do specjalistów...Nie należy winić tylko personelu za zarazenie

Do ,,Obserwator.". Nikt ich nie zaraża żadnym wirusem, bo wirusy nie istnieją.

służba zdrowia pracuje za minimum a wymaga sie od nich wiecej i wiecej , za chwile zaczną wszyscy pracować za miske ryżu do tego doprowadzą PiSowskie PiSSdy już okradają a za chwile zamkną wszystkich i wprowadzą godziny Policyjne , zwykły Polak to dla PiSiorów jest jak paproch

Tak tak za poprzednich ekip to zarabialiśmy krocie i stać nas było na dwie miski kaszy.

Może i służba zdrowia pracuje za minimum,ale i dają z siebie też minimum (nie wszyscy!)Lekarze to teraz mają żniwa.

Ciekawy jestem jak się zarazili? Nie było odwiedzin, nie mogli wychodzić.To chyba zostają pracownicy.???

Do ,,m.......". Żadnym wirusem się nie zaraźili.

Podopieczny mógł np przynieść to ze szpitala

Do ,,Drago". Co mógł przynieść? Czy coś co nie istnieje?

A nawet jeśli to co z tego? Już szukasz winnego w personelu zamiast tego kto tym zarządza i odpowiada za procedury. Zupełnie jak Sasin, zupełnie jak rząd

Do rlsta,zastanawiam się czy te testy są na tyle wiarygodne,a może to zwykła grypa? jak wpiszą Covid to są z tego tytułu dodatkowe pieniądze.

Do ,,m.......". Te testy nie są wiarygodne, bo taki czynnik sprawczy nie został zaobserwowany, zidentyfikowany, wyizolowany i zweryfikowany. A grypa nie jest spowodowana wirusami, bo takie nie istnieją.

Grypa to też koronowirus.

grypa to ortomyksowirus

Do ,,AlA". Nie, grypa nie jest powodowana wirusami, bo takie nie istnieją.

Tylko jak ktoś miał grypę to szedł na zwolnienie,a zakład w którym pracował nie był zamykany.

Kochane KCI już jakiś czas temu pisałam jak łatwo policzyć ilisc zakażeń w ciągu doby ale jakoś nie załapaliście. Od wczoraj przybyło 55 przypadków. Nie tylko w dpsie. Troszeczkę więcej rzetelnosci

Do ,,Ja". Jeżeli chodzi o rzetelność to żadnych zakażeń nie przybyło i nigdy nie było.

Zapraszam cię na Oporowską do DPS-u, na pewno każda pomoc się tam przyda.

Do ,,Ggg". Jeżeli udowodnisz, że ktoś tam jest chory na covid albo ma jakieś wirusy to pomogę, a także wpłacę 50.000 zł na rzecz tego DPSu.

anonim to tchórz który żyje tylko forumowym szczekaniem. Wyuczył się paru zdań i udaje znawcę. Żałosny malutki czlowieczek. Przed wejściem do DPS obsikał by się ze strachu. Poza tym tam potrzebni są normalni ludzie. Tylko by zaszkodził tym biednym ludziom z DPS.

Do ,,nie linkujemy". Tchórzem to jesteś ty, a ja już wcześniej się wypowiadałem co jestem w stanie zrobić dla DPSu. Jest tylko jeden warunek. Musicie udowodnić istnienie wirusów i chorób nimi powodowanych. Już wiem, że szczekać potrafisz to teraz wyszczekaj te dowody.

Kiedyś idiotów brano do prostych prac, czasem za miskę zupy. Niestety czasy się zmieniły, nawet idiotów stać na wiele niepotrzebnych rzeczy. Na przykład taki "anonim" ma teraz internet i wypisuje tu nam bzdury zamiast pracować w polu na zupę.

Do ,,rlsta". Jesteś świetnym kandydatem do roli w drugiej części filmu ,,Idiokracja". Nawet nie musiałbyś się do niego przygotowywać. Po prostu bądź sobą.

Zrobić to ty możesz kupę w majty ....

Do ,,SS". Ja się w tym nie specjalizuję tak jak ty.

W czasach największych nieszczęść ludzkich zawsze na wierzch wypływa największa mierzwa i swołocz jak to bywało za komuny. Tu wypłynął niejaki anonim, który na tragedii ludzkiej próbuje zabłysnąć. Znam w realu dwa takie przypadki wyśmiewające chorobę i śmierć ludzi, oba to nieudacznicy, złośliwe i nielubiane przez otoczenie śmieci, najnormalniej materiał odpadowy którego miejsce jest na śmietniku. Ten typ tutaj sposobem wypowiedzi przypomina jednego z nich, takiego na pozór inteligentnego menela będącego na wiecznym utrzymaniu rodziców.

Do ,,seQator". Zawsze się znajdzie kanalia mengelowiec, która żyje urojeniami i odrzuca rzeczywistość. Dzięki takim jak ty ludzie umierają na objawy, których można łatwo uniknąć.

W dużej mierze za aktywność tego anonimowego psychola odpowiadają "redaktorzy" tego portalu. KCI to sępy żerujące na padlinie nienawiści. Teraz zacierają rączki bo im jakiś świr klikalność podniósł... A co do tego anonimowego wariata. Jego usilne starania szerzenia ciemnoty odniosły odwrotny skutek. I chwała mu za to. Ludzie widzą jakimi szkodliwymi psycholami są ci antycovidowcy!

Do ,,Agnieszka". Jesteś kolejną nawiedzoną kanalią, która wspiera kłamstwa o istnieniu wirusów. Ile ludzi jeszcze ma umrzeć przez takich mengelowców jak ty?

Ja p...lę. Nie ma wirusów? Żadnych? Żóltaczki nie ma? AIDS? Eboli? HPV? A klamek też nie ma w miejscu, gdzie obecnie przebywasz?

Oczywiście,że były,są i będą,ale do tej pory nikt nikt nie był z tego powodu zamknięty. Osoba, która była chora to Ona szła na zwolnienie,a nie zamykali z tego powodu zakłady pracy.Nie wspomnę już o tym, że teraz to mamy ograniczony dostęp do wszystkiego.Ile można się leczyć przez telefon? Aż człowiek umrze i napiszą że to Corona,bo inne choroby już nie istnieją.Tylko Covid. Kiedyś,żeby załatwić coś w urzędzie przez telefon lub maila było nie możliwe,a teraz dostać się do urzędu graniczy z cudem. Urząd Pracy teoretycznie pracuje do 15,a do 14 można się dostać do skrzynki, żeby wrzucić jakieś pismo.To jest CHORE !!!!! Zamiast pomagać ludziom to utrudniają.

Do ,,l.......". Bzdura. Żadnych wirusów nie było, nie ma i nie będzie oprócz komputerowych.

Do ,,A". To nie moja wina, że dałeś się ogłupić, bo żadnych wirusów nie ma. Ale używa się je jako przykrywka dla objawów powodowanych stresem, niedożywieniem, toksynami i nienaturalnym promieniowaniem elektromagnetycznym.

Na egzekucję wszystkich żeby nie roznosili zarazy

Do ,,...............". Ale jakiej zarazy? Czy głupoty, bo tylko taka istnieje?

Zarabiać to faktycznie jak na tą pracę co wykonują to zarabiają mało ale narażeni na wirusa są tak samo jak każdy z nas. Do DPS któryś z pracowników przyniósł..może na czas koronawirusa trzeba by było w jednym miejscu pracować a nie kilku i tych biednych pensjonariuszy zarażać..to samo dotyczy nauczycieli pracują w kilku szkołach i niech w jednej coś się zadzieje to przeniosą do drugiej.

W sklepie , na ulicy nie można się zarazić ?Jest to wina,że pracujemy w kilku zakładach? Nikt by nie chciał pracować na kilka etatów, ale trzeba!!! żeby nam na wszystko starczyło, nie tylko na opłaty, a też na jakąś rozrywkę.Pozdrawiam.

Do ,,p...". Nigdzie nie można się zaraźić czymś co nie istnieje.

Do ,,Darek". Na żadnego wirusa nikt nie jest narażony ani na zarażenie.

Nie wspomnę za jakie psie pieniądze pracuje personel w domach pomocy społecznej gdzie też pracują na 1 linii i są narażeni na zarażenie . Nikt nie przejmuje się ze Ci pracownicy maja rodziny , dzieci !!!

Do ,,o.n.a". Na żadne zarażenie nie są narażeni.

Ale palant z ciebie

Do ,,Ktoś". Raczej z ciebie, bo wspierasz kłamstwo o wirusach.

Bardzo ciekawe bajeczki. Testowali na coś co nigdy nie zostało zaobserwowane, zidentyfikowane, wyizolowane i zweryfikowane. Ale jak stworzyli te narzędzia i metody do testów? Czyżby w wyższej szkole gotowania na gazie? Magia pseudonauki.

Wiem, że ty pewnie skończyłeś uniwersytet medyczny i jesteś profesorem że podwazasz tysiące innych naukowców z, doktorów ird?? A tak na poważnie, niedorobiony jesteś i tyle, naogladales się na YT specjalistów typu zięba czy Jackowski i próbujesz się dowartościować , ochłonąć i słuchaj mądrzejszych.

Do ,,Janek". Jak zwykle w twoim przypadku projekcja i dysonans poznawczy dominują. Jeżeli chcesz coś udowodnic to zaproś kogoś z grona tych tysiąca naukowców i podzielcie się nagrodą, którą ufundowałem za udowodnienie wirusów. A także innymi nagrodami, które wciąż czekają. Tacy jak Zięba i Jackowski to mogą się uczyć ode mnie, a nie ja od nich w tym przypadku, mądralo.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także