Rejestracja i logowanie

Dramatyczny apel rodziny! U dwumiesięcznej Lili zdiagnozowano...

Wydarzenia 04-11-2019 Autor: ksz
1
Dramatyczny apel rodziny! U dwumiesięcznej Lili zdiagnozowano...

Dopiero co się urodziła, a już przechodzi ciężką chorobę. U dwumiesięcznej Lili zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową. Rodzina prosi o pomoc!

- Wspomóżcie oddając krew dedykowaną Maleńkiej - piszą członkowie rodziny. -  Jeśli grupa nie będzie sie zgadzać - na 100% ktoś inny skorzysta z Waszego daru. Krew potrzebna jest zawsze. Wszędzie.

Oto dane potrzebującej:
Lila Solarska
Grupa krwi: B (+) dodatni.
Szpital na Spornej w Łodzi
Oddział onkohematologii.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Lila dołączyła do grona aniołków....zdecydowanie za szybko, serce pęka. Wyrazy współczucia dla rodziców emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także