Rejestracja i logowanie

Duże zmiany w centrum - powstanie nowe wygodne przejście dla pieszych

Wydarzenia 26-11-2018 Autor: agKCI/KUiDR Foto: Kutnowskie Ulice i Drogi Rowerowe
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (17)
Dodaj komentarz

Dawne oznakowane przejście dla pieszych koło Poczty ( pasy zdarte ale nieco widoczne ) dalej służą pieszym aby przedostać się na drugą stronę jezdni. Pociągną łańcuchy po obu stronach jezdni od Kościuszki do JP ? Znowu będzie płacz.

Xyz,masz wyobraźnię? Stać na zakręcie i czekać aż pirat w Ciebie wiedzie. Sorry nie jesteś niedouczony, jesteś samobojcą. Pirat drogowy na odcinku około 70 metrów?,jedzie i szuka Ciebie stojącego na zakręcie.Współczuję tego stania i oczekiwania na PIRATA (chyba z Karaibów).Mimo skłonności samobójczych,żyj jak najdłużej.Pozdrawiam

Jeszcze troszkę a w mieście przejścia będą co 20 a co 50 m przejazd dla rowerów i będzie pięknie i bezpiecznie a najlepiej to proponuję wyłączyć miasto z ruchu kołowego , robiąc z miasta ogólny deptak i same drogi rowerowe, zakupić 10000 rowerów i wszyscy będziemy dumni, samo zdrowie, czyż nie prawda?

Może potrzebne jest nowe przejście koło poczty ? zawsze latwiej i szybciej bedzie skoczyc po mszy na poczte i zrobic przelew na Radio M.

Przydałoby się przejście dla pieszych na Zamoyskiego. jedno jest przy przedszkolu a drugie przy Skłodowskiej. Dla kierowców jest to wygodne, bo pędzą nie oglądając się na nic. Pieszy musi iść długo albo łamać przepisy, aby przejść na drugą stronę ulicy.

Ale ty jesteś niedoukiem stan na zakręcie i zobacz jak pirat na ciebie jedzie co z tego że jest ulica jednokierunkowa ale jest zakręt i przejście na nim

Tam jest ulica jednokierunkowa, przejście jak najbardziej wskazane. Wszyscy chodzą na skróty do poczty. Co z tego, że jest zakręt, łuk drogi. Niech kierowcy uważają na znaki to będzie bezpiecznie. Osoba z podpisem XYZ jest zapewne niedouczona, może bez prawo jazdy. Warto trochę poczytać i dopiero się wypowiadać

Beznadzieja Nobel dla debila który pozwolił na przejście na zakręcie i drugie na skrzyżowaniu

a może przy okazji prawoskręt z Barlickiego w Kościuszki. Chyba już elektronicy dokształcili się aby taki bzdet rozwiązać. A może nadal jest to tylko niechęć ludzka?

Bo kto mieszka na Zamenhofa to musi płacić ciotka jeden

Mieszkańcy bloku przy Zamenhofa płacą za parking a Kościuszki ma za darmo

W kutnie przejścia dla pieszych są 5metrów od skrzyżowania lub na skrzyżowaniu itd. ????

A redaktorkowi nie chciało się kawałek przejść i cyknąć że robione jest NOWE przejście dla pieszych na wysokości poczty i ulicy Królewskiej?

Przejście co 20 metrów. Przydałoby się tam malowanie linii poziomych , aby jeden drugiemu drogi nie zajeżdżał.

Na skrzyżowaniu??? na samym zakrecie??? Poczekamy na tragedię !!!

ten kto to wymyślił jest beznadziejny

Taki sam pomysł jak rowery na zimę.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...