Rejestracja i logowanie

Interwencja policji w KDK. Klienci nie chcieli zasłonić ust i nosa

Wydarzenia 22-09-2020 Autor: toza Foto: poglądowe
27
Interwencja policji w KDK. Klienci nie chcieli zasłonić ust i nosa

W piątkowy wieczór kutnowscy policjanci zostali wezwani do Kutnowskiego Domu Kultury. Powodem interwencji były osoby, które nie stosowały się do reżimu sanitarnego.

Mężczyzna i kobieta odwiedzający Kutnowski Dom Kultury nie chcieli zasłonić ust i nosa. W związku z tym personel KDK wezwał na miejsce policję.

- Podejmowaliśmy interwencję w związku z tym, że dwie osoby nie chciały założyć maseczek, tymczasem regulamin Kutnowskiego Domu Kultury nakłada taki obowiązek na klientów. W tej chwili prowadzone są czynności wyjaśniające w tej sprawie – mówi podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Regulamin określa, że na terenie KSK obowiązuje:

  • dezynfekcja dłoni przez widzów przy wejściu na teren budynku KDK; 
  • zachowanie dystansu minimum 2 metry od osoby; 
  • zakrywanie ust i nosa przez widzów za pomocą maseczki na terenie budynku KDK oraz na terenie Kina, w tym podczas trwania całego seansu filmowego (obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 4 roku życia oraz osób, które ze względu na stan zdrowia nie mogą nosić maseczki); 
  • każda osoba przebywająca na terenie budynku KDK jest zobowiązana do posiadania własnych środków ochrony osobistej tj. maseczki oraz ewentualnie rękawiczek.

fot. poglądowe

komentarze (27)
Dodaj komentarz

Dla osób które nadal wierzą w ogromną śmiertelność owego wirusa polecam lekturę ostatniego programu Jana Pospieszalskiego,,Warto rozmawiać " z udziałem profesora Guta. Ta sztucznie wykreowana pandemia jest przyczyną wielu zgonów ( stres,osamotnienie osób rzekomo chorych,brak dostępu do lekarza) ale też dramatów najbliższych, którym nie daje się szans na identyfikację zwłok czy ostatnie pożegnanie osoby której przyczynę śmierci określono jako covid.

Nie ma sądu który zacznie procedować wniosek o nałożenie mandatu bądź grzywny za nie noszenie maseczki. Proszę zaznajomić się z prawem w tej dziedzinie. Przykład Sądu w Kościanie w województwie wielkopolskim. Nie straszcie ludzi, nie panikujcie i sami siebie nie wprowadzajcie w taki stan. W komentarzach obserwuję ciekawą tendencję. Przypomnę tylko że maseczka nie chroni przed przedostaniem się wirusa do dróg oddechowych zarówno osoby noszącej takową jak i przebywającą w jej otoczeniu. Pozdrawiam trzeźwo myślących.

I bardzo dobrze, że nie założyli masek. Jak ktoś się boi to niech zakłada jak chce. W końcu maska go ochroni przed wirusem. Ludzie nie bądźcie niewolnikami władzy i myślcie samodzielnie!

Typ co mysli, że władza stworzyła wirusa xDDD Może śmiertelny nie jest, ale nie chce zarazić swojego ojca po zawale i z astmą, bo koronawirus to jest zapalnie układu oddechowego i nie ważne, czy mu wpiszą to czy nie przy śmierci, chce żeby zył dużej.

Róbcie co chcecie, ale zarazicie kogoś dziadka w sklepie który ma problemy z płucami i nie zginie na wirusa, ale dlatego że miał wirusa i inne przyczyny, wtedy możecie czuć sie winni, dla mnie nie roznicie się od nazistów, niezakładając głupich maseczek, bo wam sie ryje pocą, nic wam sie nie stanie i nieryzykujecie zdrowia innych.

Maska nie chroni NAS tylko innych przed NASZYMI wirusami, których możemy być nieświadomi

Maska ma też chronić innych przed ewentualnym zakażeniem. Oczywiście jak nie chce zakładać to nie..... tylko po ch...j idzie do kina. Powinni wywalić na zbity pysk i dowalić maksymalny możliwy mandat. Nie chcesz nosić maski siedź w domu!

Bo taka maska na pewno ochroni przed wirusem. Popatrz jakie maski mają w laboratoriach. Jedyną skuteczną ochroną jest maska przeciwgazowa. No też właśnie jak wierzycie w te swoje maski, że was ochronią to je noście i nie zmuszajcie innych do zakładania. Co roku ludzie na grypę chorowali i nikt masek nie nosił, a teraz jak korona ma mniejszą śmiertelność od grypy to każą nosić. Ale jak nie macie rozumu, to róbcie co wam prezes każe.

Rozumu to ty na pewno nie masz, dlatego wypisujesz takie głupoty

Ja jestem wolnym człowiekiem, a nie tak jak wy, co zachowujecie się jak kmioty za czasów szlachty. Jak pan **** knuta przez plecy to kmioty robiły co pan rozkazał. Jak wam prezes każe kondomy na łby zakładać to też założycie, bo jesteście ulegli i potulni jak baranki.

dostal po 500zł i kwita. i tak trzeba. i teraz niech idą do sądu

W razie czego mówcie, że chorujecie na astmę. Precz z tym noszeniem masek! Cytując prezydenta: "nie każdy może, nie każdy lubi". Już rzygać się chce tym covidem!

To nie korona zabija tylko sieć 5G Koronawirus to zwykły wirus ładniejszy od grypy

Zmuszanie do noszenia masek jest wbrew konstytucji ludzie obudźcie się i nie dajcie się poniewierać precz z komuną

Koronawirus też jest wbrew konstytucji. Ludzie obudźcie się. Precz z komuną.

Przez takie aspołeczne jednostki cos takiego jak solidarność społeczna w Polsce nie istnieje.

Precz z maskami to przez to dziadostwo ludzie chorują chorują na płuca z niedotlenienia

Bardzo dobrze wszyscy powinni się zebrać i zrobić protest co do noszenia masek nie ma żadnego koronawirusa

Będziesz tak gadał póki covid cię nie dopadnie. Wtedy szybko zmienisz zdanie. Gwarantuję ci to.

Ciebie też niema

czyli co ... omijamy KDK ps. taki regulamin jest niezgodny z Konstytucją więc nic tylko dą sądu ich zaprosić.

Przecież i tak omijasz.

Miałeś kiedyś Konstytucje w ręku?

To małżeństwo miało rację. Nic im nie zrobią. Proszę redakcję o poinformowanie o poinformowaniu czytelników o finale sytuacji.

Dlaczego nie napisano jak zakończyła się interwencja? , to jest akurat najistotniejsze.

bodmuwia mandatu i kwita moj sasiad czaly czas chodzi bez maski i nic mu nie robia sady sa zawalon

psy schodza na psy

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także