Rejestracja i logowanie

Koronawirus w powiecie kutnowskim. Znamy najnowszy raport

Wydarzenia 03-06-2020 Autor: toza
14
Koronawirus w powiecie kutnowskim. Znamy najnowszy raport

Znamy najnowszy raport dot. koronawirusa w powiecie kutnowskim. Jak wynika z danych przekazanych przez starostwo powiatowe w Kutnie, sytuacja od kilku godzin jest stabilna.

Poniżej raport służb sanitarnych z powiatu kutnowskiego, stan na godz. 13. W porównaniu z raportem z godz. 9 nic nie uległo zmianie.

  • Kwarantanna i izolacja – 163
  • Pod nadzorem epidemiologicznym – 0
  • Hospitalizowanych – 4
  • Zarażonych – 25 (21 - miasto Kutno, 2 - gmina Kutno, 2 - gm. Krośniewice)
  • Osoby wyleczone - 42 (30 - miasto Kutno, 7 - gmina Kutno, 3 - gm. Żychlin, 2 - gm. Krośniewice)
  • Zgony - 1 (72-latek, obciążony chorobami współistniejącymi, miasto Kutno)
komentarze (14)
Dodaj komentarz

Miał koronawirusa była nakazana obowiązkowa kremacja Łódź, nakazała dezynfekcje i wymazy niestety już jest za późno

,ech, czego się denerwujesz taka jest prawda

Brawo panie Piotrze tak będzie jak by lejce zdobyla peoskie szarańcze

Jesteś gnidą i antypolskim szmatławcem.

A w komunikacie nic o młodym zmarłym i przyszłym ognisku zarazy na wew 1 i sor

Ten młody nie miał koronawirusa. Po co pisać rzeczy nie sprawdzone.

On nie ale jego bliska osoba z rodziny już tak a młody zmarł na ciężkie zapalenie płuc czyżby przypadek. Wydaje mi się że niestety ale testy były źle przeprowadzone.

niestety miał....

Właśnie. Teraz każdy zmarły będzie przez co niektórych wariatów traktowany jak zarażony koronawirusem. Śmiechu warte.

Tak w ogóle za 2 mld zł, które PiS przeznacza rocznie na propagandę w TVP, można by oddłużyć kilkadziesiąt szpitali z Polsce. 2 miliardy rocznie. Czaisz? To ponad 5 mln zł dziennie. Gdyby codziennie do jednego szpitala w Polsce kupować sprzęt za 5 mln zł, codziennie do innego, to byłaby pomoc większa do tej, którą WOŚP zebrał przez 28 lat. O SPOŁECZEŃSTWO MUSI SIĘ OBUDZIĆ! MUSI DOJŚĆ DO REWOLUCJI! Kiedy zrozumiecie, że PiS wam "daje" 500 zł na dziecko, a zabiera coraz więcej w podatkach, produkty drożeją z dnia na dzień, a służba zdrowia jest w coraz gorszym stanie i każdej drobnej sprawie musicie wieźć to dziecko do prywatnej przychodni w Łodzi, bo w Kutnie nawet nie ma lekarzy specjalistów od dzieci. Będzie ich jeszcze mniej, bo rząd nie próbuje nawet rozwiązać problemu niedoboru lekarzy, woli wypychać młodych absolwentów za granicę (nic w tej sprawie nie zmieniło się od czasów PO, nadal brak rozwiązań). Nie widzicie jeszcze, co się dzieje?

Gdyby PIS nie wydał tych 2 mld na polską propagande to mielibysmy tylko proniemiecką propagande w TVN. Przy takim obrazie państwa wszyscy młodzi by stad pouciekali i straty w gospodarce by były nie 2 ale 200 mld. Poza tym pieniadze wpompowane w polska firme i tak wroca na nasz rynek.

Jesteś żałosnym idiodą z mózgiem wypranym propagandą pisowską. TVN radzi sobie bez abonamentu i bez dotacji z budżetu państwa. TVP ma reklamy, abonament i jeszcze dodatkowo 2 mld zł rocznie od nas wszystkich, i to wszystko za rozpowszechnianie prymitywnych kłamstw. Jeśli miałobyć tak wspaniale za pisu, to dlaczego jest gorzej niż za PO? Dlaczego inwestycje zahamowały już kilka lat przed koronawirusem? Dlaczego ceny nieustannie rosną już od dwóch lat? Dlaczego politycy PiS robią bezkarnie ciemne interesy, jak ostatnio konsorcjum firm rodziny Szumowskiego, które sprowadziło miliony trefnych masek, i nikt ich nie rozlicza z tego? Dlaczego księża pedofile znajdują się nadal pod szczególną ochroną i prokuratura szybko umarza wszelkie postępowania wobec kleru?

Dlaczego zadłuża się publiczne placówki służby zdrowia w prywatnych firmach, które nawet nie są bankami? Gdzie zapowiadane doposażenie i dofinansowanie szpitali? Gdzie wyższe kontrakty z NFZ? Gdzie program ściągania z emigracji lekarzy, którzych bardzo u nas brakuje? Gdzie podwyżki dla pielęgniarek, położnych, fizjoterapeutów i innego personelu medycznego? DLACZEGO JEST TAK ŹLE I NIE WIDAĆ POPRAWY?

Macie coś do przekazania poza przeklejaniem oficjalnych komunikatów z różnych stron i nadawaniem tekstów sponsorowany?. Przemilczacie natomiast ważne sprawy lokalne, takie jak 20 mln zł pożyczki dla szpitala z prywatnej lichwiarskiej firmy (zamiast z banku) czy śmierć 36-latka na oddziale I wewnętrznym na ostrą niewydolność płuc (u rodziny wykryte zarażenia koronawirusem, brak działań w celu ochrony innych pacjentów szpitala). Przemilczacie niewygodne sytuacje, bo potem nie wpadłaby kasa z kolejnych artykułów sponsorowanych przez starostwo, w których starosta będzie chwalił się, jak doskonale panuje nad sytuacją i jak wspaniale przygotowany jest szpital.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także