Rejestracja i logowanie

Nie doposażą placu zabaw w Parku Wiosny Ludów. Dlaczego?

Wydarzenia 13-06-2019 Autor: ez.
Nie doposażą placu zabaw w Parku Wiosny Ludów. Dlaczego?
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (12)
Dodaj komentarz

Za co się nie wezmą to sp...lą a i tak stado tępych baranów poszło na nich głosować.

a założenia projektu planu nie kolidują z setkami uschniętych drzew zasadzonych w ramach rewitalizacji parku , jaka jest przyczyna takie masowego usychania

Panie radny dzień dziecka jest raz w roku. W pozostałe dnie nie ma tłoku jestem z wnukiem 3 razy w tygodniu na tym placu.

Strefy bezpieczeństwa?To na innych placach zabaw raczej o nich zapomnieli...

Patole niech się nie odzywają - park to nie miejsce do picia i grilowania kiełbasy . Niedługo może basenu zażądacie... Kup sobie jeden z drugim prywatną działkę i tam baluj ... A jak nie macie pojęcia o estetyce i bhp to zamknijcie się... Rozpanoszyliście się jak jakaś zaraza - roszczeniowi "ludzie"... może dać wam jeszcze 1000?

Te "kutnowiak", naucz się najpierw odmian. Kutnianinie od siedmiu boleści. Z takim brakiem w wykształceniu to zalecam powrót do szkoły podstawowej.

1000 knotów do ****la, i nie rapuj

Rewitalizacja parku za 5 mln złotych dała tyle co nic. Park został ogołocony, a miejsca gdzie przypomina to park są zapuszczone i zaniedbane. Z 2 placów zabaw jakie były, zrobili jeden. Atrakcji jest o połowę mniej niż było wcześniej. Miejsce toalety jest totalnie bezmyślne. Naprawdę ktoś uważał że dzieci informują rodziców o potrzebie z wyprzedzeniem 5/10 minut aby móc na spokojnie udać się do toalety? Staw jak był zapuszczony, tak jest nadal. Jak nie mieliście pomysłu lub dodatkowych funduszy na niego to wystarczyło zasypać, zasiać trawę, postawić murowane grille z ławkami i by była idealna strefa LEGALNEGO grillowania z możliwością wypicia delikatnego piwka. Przy wejściu zamiast pozostawić miejsce dawnych imprez komunistycznych to można by było zrobić delikatną fontannę. Ławki są idealne nie dla ludzi a po prostu dla mchu i grzyba. Jedyny plus całości to monitoring. Lecz niestety nadal za dużo minusów tej inwestycji. Szkoda.

Całkowicie się zgadzam, ubolewam nad tym faktem już od dawna. zastanawiam się, gdzie są te włozone pieniądze?

ELEGANCKIE DELIKATNE PIWKO STERN 9.2% POLECAM WSZYSTKIM, DZIECI TEŻ MOGOM PIĆ BO NIE JEST TAKIE MOCNE A SMAK JAK PRAWDZIWE PIWO

A pierdnąć bez zezwolenia naczelnego konserwatora kraju można w parku? Czy na pierdniecie muszę uzyskać pozwolenie i zabezpieczyć odpowiednią strefę bezpieczeństwa na wypadek gdyby zamiast pierdnięcia wskoczyła niechcąco dwójka ?

Jak piardniesz i wyskoczy dwójka to musisz zjeść

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...