Rejestracja i logowanie

Od nowego roku podwyżki dla wiceprezydentów i skarbnika

Wydarzenia 23-01-2020 Autor: ksz
39

Wzrostu cen w sklepach nie odczują wiceprezydenci i skarbnik miasta. Ich zarobki od nowego roku wzrosły o kilkaset złotych brutto.

Na zarobki Jacka Boczkai, Zbigniewa WdowiakaArtura Kotlińskiego składają się: wynagrodzenie zasadnicze, dodatek funkcyjny, dodatek stażowy oraz dodatek specjalny. I to właśnie ten ostatni każdego roku jest podwyższany. Nie inaczej jest w 2020 - zarządzeniem prezydenta wzrósł o kilkaset złotych.

Zmiany w wynagrodzeniach wiceprezydentów w ostatnich latach pokazuje poniższa tabela (kwoty brutto):

  Wynagrodzenie zasadnicze Dodatek funkcyjny Dodatek stażowy (20 proc.) Dodatek specjalny Razem
od 1 lipca 2018
Jacek Boczkaja 5.600 2.750 900 3.942 12.092
Zbigniew Wdowiak 5.600 2.750 900 2.862 11.012
od 24 kwietnia 2019
Jacek Boczkaja 5.600 2.750 900 4.975 14.225
Zbigniew Wdowiak 5.600 2.750 900 3.850 13.100
od 1 stycznia 2020
Jacek Boczkaja 5.600 2.750 900 5.421 14.671
Zbigniew Wdowiak 5.600 2.750 900 4.258 13.508

Podobnie sprawa ma się ze skarbnikiem Arturem Kotlińskim. Jego wynagrodzenie zasadnicze wynosi 5.200 zł, dodatek funkcyjny 2.200 zł oraz stażowy - 1.040 zł. Do końca 2019 roku dodatek specjalny wynosił 3.320, co dawało łączną kwotę 11.760. Od 1 stycznia dodatek wzrósł do 3.719 zł, co podwyższyło łączne wynagrodzenie do 12.159 złotych.

komentarze (39)
Dodaj komentarz

Większość komentarzy zawierających prawdę oczywiście została ukryta.

Egon tu nikt nic nie ukrywa . To jest po prostu odpowiedź ludzi którzy nie zgadzają się z twoim komentarzem

Zgadza się. Ale prawda boli. A chciwość pozostaje.

Aź im się oczy śmieją do tych pieniędzy nie wiadomo za co i dlaczego.

Jeszcze im mało. Źałośni ludzie. A gdzie moralność.

Źałośni to mało powiedziane.

W normalnej firmie produkcyjnej gdzie trzeba trochę myśleć i wykazać się odrobiną inicjatywy ci kolesie nie wytrzymaliby nawet miesiąca. Takie dziady są w stanie utrzymać się tylko w budżetówce w myśl zasady ''czy się stoi , czy się leży''. Całe Kutno wie że te gostki to są miernoty i zera. Dawać im taką kasę to jak pluć w twarz mieszkańcom naszego miasta. Ci którzy to poparli są zwykłymi szubrawcami.

Najlepszym przykładem na to, co myślą mieszkańcy Kutna w sprawie podwyżek dla w/w Panów, jest liczba usuniętych komentarzy. Nic dodać nic ująć. Za co te podwyżki?

I to Zbyszek się pod tym podpisał. Zbyszku - czujemy się zdradzeni, i wyru...ani w pupę. Społeczeństwo.

Zajebiste zdjęcie. Wstawię je w telefon na tapetę.

Albo powieś w toalecie.

Oj ten artykuł chyba Wam nie wyszedł. Dostanie ktoś po pizdzie.

Źeby im czasem te pieniądze w gardle nie stanęły.

Ciekaw jestem o ile radni podniosą podatki od gruntów i nieruchomości zeby prezydentom zaoferować takie podwyżki, to dojenie biednych bez zadnych skrupułów''ZENADA''

A ile zarabia mistrz od kosza i medycyny ? 

Co to jest ten dodatek specjalny? Co w nim specjalnego?

Tłuste, napasione gąsiory . 

Do Monika 25. Kup sobie wibrator i pierdol się sama .Gdyby wibrator z powodu intensywnych ruchów się przegrzał bądź uszkodził to służę pomocą jestem z wykształcenia mechanikiem i mogę ci pomóc !

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : ****s://wyspakobiet.eu/monia25

Mnie podneiśli do najniższej 2.600 , ale premie za****i ni ma i nie bedzie, a czy im coś skubnieto,

To zwykle świństwo tak nabijać sobie kieszeń bez skrupułów panowie ale gdzie u takich i od takich tego oczekiwać.

Jak ktoś napisał na konkurencyjnym portalu - Panu Prezydentowi spodobała się polityka rządu PiS i dał"swoim dzieciom" dodatek 500+.

Czekam tylko aż jedyny odbiorca śmieci w Kutnie podniesie stawki, a zastępca prezydenta zrobi wielkie oczy i będzie zgrywał zdziwienie przed mieszkańcami mimo że zasiada w radzie tej firmy... :-) ważne by hajs się zgadzał.

Hmm no tak,a w spółkach podległych miastu tylko inflacyjne wzrośnie ,przecież budżet mizerny na ten rok

To jest po prostu karygodne. Zwykle dziadostwo . Nie mają źadnego wstydu.

Szkoda słów.

Wszystkim zazdrośnikom , malkontentom proponuję wystartować w następnych wyborach samorządowych na Prezydenta miasta Kutno , wygrać je i wtedy zobaczymy co zaproponują

Henry you not polacco

Moze dadza triche ze swego najubozszym

A kiedy beda podwyzki dla zwyklych najbiedniehszych obywateli

Po co im pieniadze

A tak narzekali, że im się budżet nie spina. Że przez podwyżki dla nauczycieli kasy brakuje, a jednak dla swoich się znalazło.

Ja też bym chętnie im dołożył.....(cenzura)

Dostali podwyżki, boooo... to im po prostu się należy! Przecież mają na koncie same sukcesy, w tym bezbłędną realizację czterech wielkich inwestycji - budowę od nowa drewnianego dworku saskiego za 32 mln zł (w 80% z pieniędzy Unii Europejskiej), betonowego bunkra na placu Wolności, biblioteki i zielonej osi. Do ich sukcesów można zaliczyć też idealne oświetlenie ulic i przejść (wszędzie nowe LEDy, przejścia jasno oświetlone, szczególnie te na Barlickiego i Grunwaldzkiej), wzorowe utrzymanie czystości i zieleni miejskiej. Za tę pracę należy się nie kilkanaście tysięcy, ale co najmniej 100 tysięcy miesięcznie.

Ooooo, i już się zaczyna hejtowanie ! Po co redakcja prowokuje społeczeństwo do hejtu ? Czemu ma to służyć ?

za co te podwyżki? co zrobili takiego, że je dostali?

Gówno zrobili

Mizernie zarabiają nasi Prezydenci - nie chciałbym tej pracy i odpowiedzialności za te pieniądze. Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że to jest BRUTTO !!!

I po co nam podajecie te informacje?? żeby nam wku......ć jeszcze bardziej. To sie kuźwa nazywa równość i sprawiedliwość.!!!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także