Rejestracja i logowanie

Tysiące osób stracą prawo jazdy. Także w Kutnie!

Wydarzenia 14-02-2020 Autor: ksz
Tysiące osób stracą prawo jazdy. Także w Kutnie!
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (27)
Dodaj komentarz

Tytuł bombowy emoji Zdjęcie jeszcze lepsze emoji Mam pytanie do autora - ile osób z Kutna straci prawo jazdy ? emoji

To ja nie rozumiem czemu produkowane są auta które na liczniku mają przeważnie 230-260 km/h? jeżeli maksymalnie można 140? Może po prostu nie mamy odpowiednich dróg, ale bez przesady z tymi ograniczeniami, bo zaraz w ogóle nie będzie sensu zakupu auta. Szybciej pociągiem pokonamy trasę. Wyobrażacie sobie jazdę nad morze (pomijając autostradę jedyną) zgodnie ze znakami ???? hehe Cały czas 50 lub 70 Dla mnie to potażka. Żadne przepisy nie zmienia że ludzie będą jeździć z takimi prędkościami.

No nie dobra jak pieszy przechodzi przez pasy to spoko jest przejście i ma prawo przejść oczywiście zachowując ostroznosc a nie jak święta krowa idzie bo mu wolno ok rozumiem Ale nie tak jak ostatnio był korek i gościu przeszed pomiędzy samochodami i j eszcze mi się rzucał przed maską że mu wolno taki bystry ...

Jadę 5 30 do pracy, a na Łąkoszynie jadzie sobie pan ulicą bez kamizelki, swiatła ubrany na czarno nie wpominajac o deszczu i przez takiego bezmózga tworzy się takie ynteligentne przepisy

Powinni pieszych karać za nieustapienie pierwszeństwa mandatem z 1000zł to by nie było nawet 1 wypadku . Państwo nie chce chyba chronić pieszych tylko ich mordować.

Nie ma sprawy dla pieszych tysiąc a mandaty za grzeszki kierowców 10 krotne za jazdę z telefonem przy uchu 5 tys. Wymuszenia pierwszeństwa z 8 tysi itd przekroczenia prędkości o 50 km na godzinę przepadek auta i dopiero wtedy będzie pożądek idąc tym rozumowaniem.

Teraz to dopiero piesi będą chodzić jak im się podoba i wviegac pod koła samochodów... Nie wezmą pod uwagę tego że samochód nie zatrzyma się od razu nawet przy 40km/h

Ciekawe kiedy zajmą się księżmi którzy przy byle mszy świętej, publicznie przy dzieciach propagują spożywanie alkoholu.... ( "bierzcie i pijcie z niego wszyscy" ) Nagabywanie nieletnich na alkohol to przestępstwo chyba?

Ale się zamądrzyłeś, ułaaaaaa.....

I do tego jeszcze prowadza pod wpływem.

To lepiej wogole zrobić wjazd samochodów do miasta paranoja jak ktoś nie może opanować samochodu przy prędkości 50 km to co to za kierowca to kupię sobie skuter będę jeździć bez prawa jazdy odblokuję 90 km h i dzieciaki nie będą się z e mnie śmiać ze jadę 40 km na godzinę bo będzie szybciej rowerem a warszaw to już totalnie sparaliżują

Miasto jest również dla pieszych nie tylko dla kierowców. Ograniczenie do 50km/H jest uzasadnione w terenie zabudowanym.

Bardzo dobre prawo, ograniczenie prędkości powinno być do 40km/h w zabudowanym. Mandaty powinny zostać podniesione dwukrotnie a wplywy z mandatow isc na reedukacje spoleczenstwa i nauke tolerancji dla nas teczowych.

Za naukę się weź najpierw potem reszta .

Tam uważaj żeby cie biedron nie zwiedził

Ile razy widziałem taką sytuację że człowiek staje by ustąpić, a pieszy stoi i prowadzi dyskusję w najlepsze i nie wiadomo czy chce wejść czy nie. Co wtedy...

Krew mnie zalewa jak widzę jak prawo "lituje się" nad pieszymi. Skoro kierowca ma płacić srogo za łamanie przepisów ruchu drogowego, dlaczego i pieszy nie? Rzadko kiedy można spotkać się z tym, że pieszy, który przechodzi na czerwonym świetle czy w niewyznaczonym miejscu płaci za to mandat. Już nie wspomnę o pieszych-samobójcach, którzy ciemną nocą są prawie w ogóle niewidoczni, bo po co odblask? Dramat.

Oprócz tego każdy użytkownik drogi publicznej będzie musiał posiadać różaniec i 100 ml wody ...święconej.Wtedy policja spojrzy na takiego trochę łagodniej.

To jeszcze niech wprowadza obowiązkowy nakaz noszenia kamizelek odblaskowych po zmroku dla wszystkich pieszych jak i rowerzystów. Nie może byc tak że wina jest tylko kierowców... Są sytuację kiedy jedziesz a w ostatniej chwili widzisz czarna postać stojąca sobie na drodze lub poboczu. Tacy ludzie aż proszą się o tragedię!!!

Szczera prawda często jadąc ul sklęczkowską jest tragedia idą poboczem zero odblasku a już koło pini sie nie mówi tam stanie kiedyś się tragedia i winny będzie kierowca

W 100% popieram tą wypowiedz

Czas,… k..rew i złodziei. Piękny czas początku XXI wieku w Polsce. Możesz być szują i sku...elem, matkojebcą i mordercą , burdelowym tatką i komunistyczną świnią , damskim bokserem i pedofilem w sutannie –To wszystko jest mało istotnym dupcynglem jeśli jesteś NASZ , SWÓJ, PREZESOWSKI . Odwrócimy kota ogonem i będziesz świętym, a z twego wstydu ukręcimy ci aureolę. Głosuj jak ci każemy a my zagwarantujemy ci , że bycie ku... i złodziejem to w Pislandii przywilej i powód do dumy i chwały. Udowodnimy Tobie i wszystkim niedowiarkom że CZARNE JEST BIAŁE i ch..., że inni mówią inaczej. Udowodnimy ci ,że kasa nie śmierdzi nawet jak jest ukradziona. Pod warunkiem że jest przelewana na twoje konto . Udowodnimy ci że konformizm a wierność to to samo i że się opłaca. To nie są bluzgi ,… Ja, SUWEREN , po prostu wami władcami rzygam.

Hej Monia! Takimi komentarzami nic nie zmienisz. Myśl przekraczająco i wyprzedzająco w stosunku do swojego przeciwnika.

Nie widzisz ty nawiedzony świński ryju że chcą dobrze. Nie widzisz co się dzieje na drogach czy ulicach. Pewnie dojrzysz jak ci jakiś nawalony idiota za kierownicą rozwali ten tępy zakuty łeb.

Mam nadzieję że pierwszy to będziesz ryba że oni chcą dobrze to wiemy tylko że gówno wychodzi jak zawsze

Zmień pieluchę nawiedzony pisiorze, bo zesr..łeś się.

Takiego h... jak ten ''kilka słów'' to nawet nie szkoda.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...