Rejestracja i logowanie

[WIDEO LIVE] Wyniki audytu i plan naprawczy dla szpitala. Bardzo ważna sesja w powiecie

Wydarzenia 19-09-2019 Autor: toza
13
[WIDEO LIVE] Wyniki audytu i plan naprawczy dla szpitala. Bardzo ważna sesja w powiecie

Dosłownie za kilka minut rozpocznie się niezwykle ważna sesja rady powiatu kutnowskiego. Radni pochylą się nad sprawami bezpośrednio związanymi z kutnowskim szpitalem. Niedawno odbył się tam audyt. Radni będą rozmawiać także o planie naprawczym.

Z raportem z audytu Kutnowskiego Szpitala Samorządowego można zapoznać się W TYM MIEJSCU. Z kolei TUTAJ znajduje się program naprawczy.

Poniżej znajduje się porządek obrad dzisiejszej sesji, która ma rozpocząć się o godz. 15.30.

  • Otwarcie sesji.
  • Przedstawienie wyniku finansowego spółki w rozbiciu na poszczególne ośrodki przychodów i kosztów spółki za I półrocze 2019 roku – wyniki finansowe.
  • Przedstawienie bieżącej sytuacji spółki w aspekcie finansowym i organizacyjnym.
  • Przedstawienie planu naprawczego spółki pod nazwą Kutnowski Szpital Samorządowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kutnie.
  • Przedstawienie audytu finansowego spółki.
  • Dyskusja.
  • Sprawy różne.
  • Zakończenie obrad.

komentarze (13)
Dodaj komentarz

Ja propnuje zamiast obrzeżach się błotem podrzucić pomysły co zrobić z tym problemem. Moim zdaniem duża część budynku jest nieeykorzystywana a utrzymywać ja trzeba. Może dom opieki albo dom starco w Kutnie coraz więcej starszych osób, potrzebujących pomocy

Co ustalili?, jedna pielęgniarka na 30 łóżek, zostaną wyłącznie pielęgniarki chronione, bo młode zatroszczą się o swoją przyszłość. W tym szpitalu tylko straszą zwolnieniami kadrę. Tak dobrze tu jest.

Plan naprawczy planu naprawczego poprzedniego planu naprawczego.... Czyli dojenia ciąg dalszy. Nie życzę sobie żeby dalej tam dojono. Dojeniom stanowczo NIE. Nie po to płacę podatki żeby potem je wydoić z budżetu.

Faktycznie ten szpital jest w opłakanym stanie

O obiecanki cacanki .......

Ten szpital jest niepotrzebny. Do Łęczycy, Płocka, Łodzi jest blisko.

To sobie jeździj do Płocka Łodzi czy gdzie tam chcesz, zobaczymy jak będzie stan zagrożenia życia i będą liczyły się minuty co wtedy powiesz

I pieniądze dać na skatepark. Niech se połamią ręce, nogi i jadą do Łęczycy Płocka czy Łodzi. Przecież jest blisko :-)

Może redakcja zechce się dowiedzieć, co z budową skateparku, który mieszkańcy większością głosów wybrali w budżecie obywatelskim. Po interwencji radnego F., któremu skatepark przeszkadzał, sprawa budowy się rozmyła. W dodatku w tej sprawie zapanowała zmowa milczenia wśród radnych - zarówno opozycyjnych jak i koalicyjnych. Mimo wysyłanych do nich próśb żaden nie chce złożyć interpelacji w sprawie skateparku.

Do roboty, bezrobotny pasożycie na socjalu. Zarabiaj, odprowadzaj podatki i wtedy będzie z czego inwestować. To już nawet nie jest nudne - to jest żałosne. Siedzieć całe dnie u mamusi na garnuszku i tylko w godzinach pracy innych wypisywać bzdetne i te same komentarze. Takiemu to aż szkoda śliny aby napluć w twarz.

Kutnoska mlodziesz czeka aż burzyński zrobi coś dla nich a nie tylko dla emerytów.

Do roboty niech idzie ta młodziez, i pracuje na emerytów, jak oni zapierdzielali przez wiele lat nie krzystając z żadnych przyjemności, bo nie mieli na to czasu, a dzisiaj tak kłuje w oczy, że coś tam jest dla emerytów

Tak, mlodzie"sz" :-) smutne.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także