Rejestracja i logowanie

[WIDEO/ZDJĘCIA] Samochód dachował w rowie, jedna osoba ranna

Wydarzenia 23-05-2019 Autor: toza/ez Foto: toza/ez
1

Do poważnego wypadku doszło tuż przed godz. 9 na ul. Krośniewickiej. Brały w nim udział dwa pojazdy - ciężarowy i osobówka. Drugi z pojazdów dachował w rowie.

Co najmniej jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu pojawiło się kilka zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policja, która ustala okoliczności tego zdarzenia.

Więcej info wkrótce.

Jak poinformowała nas asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy kutnowskiej policji,  ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowca ciężarowego volvo nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył osobowego audi. Wskutek tego osobówka dachowała i wylądowała w rowie uszkadzając przy tym ogrodzenie jednej z posesji. Kierowca audi doznał obrażeń, jednak wszystko wskazuje na to, że nie są one poważne.

Jeden pas ruchu w stronę Krośniewic nadal jest zablokowany, czynności wciąż prowadzą tam służby.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Jeżeli chodzi o takie zdarzenia to oczywiście dodam iż każdego dnia pokonując wiele kilometrów dostrzegam ogrom osób korzystających z telefonów wiadomo że to mobilne centrum dowodzenia i dostęp do mediów społecznościowych lecz w przypadku takiego zestawu uderzenie w pojazd poprzedzający może skończyć się tragicznie a jak wiadomo taki zestaw może ważyć prawie 40 ton, a skala zjawiska nadal rośnie uważam że policja musi używać więcej sprzętu rejestrującego ewentualnie zwykłych lornetek bo będzie jeszcze gorzej na naszych drogach Niestety smutne to ale prawdziwe bo smartfon jest dziś ważniejszy a chwila nieuwagi może skończyć się tragicznie

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także