Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Kierowcy, omijajcie to miejsce! Utrudnienia do końca lutego

Wydarzenia 13-02-2020 Autor: toza
2

Kierowcy mogą wpaść w niemałe zakłopotanie jadąc ulicą Łąkoszyńską, dlatego przypominamy - niedawno zamknięto tam przejazd kolejowy i wytyczono objazdy.

Przejazd na Łąkoszynie zamknięty jest od wczoraj. Utrudnienia mają potrwać do 26 lutego. Powodem jest prowadzenie robót budowlanych w obszarze LSC Kutno - odcinek Żychlin-Barłogi w ramach projektu pn. "Prace na linii kolejowej E20 na odcinku Warszawa-Poznań-pozostałe roboty, odcinek Sochaczew-Swarzędz".

Przypomnijmy, że poprzednio przejazd został zamknięty 6 maja ubiegłego roku. Planowo prace miały potrwać do końca czerwca, ostatecznie otwarcie nastąpiło 10 lipca.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Rozumiem, że firma wykonująca pracę ma pozwolenie na zajęcie pasa drogowego od właściciela drogi w formie pisemnej... Druga sprawa, że okoliczni mieszkańcy likwidują te złośliwe zapory z palet i opon bo gdy nie widać żadnych prac to przejazd powinien być otwarty. No ale co tam kierowcy. Pkp pokaże kto tu rządzi.

Są znaki bardzo czytelne , więc w czym problem.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także