Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Nauka poprzez zabawę. Kutnowscy policjanci spotkali się z przedszkolakami

Wydarzenia 09-09-2020 Autor: toza, KPP Kutno Foto: KPP Kutno
5

Policjanci z kutnowskiej komendy przeprowadzili spotkanie profilaktyczne dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Kolorowy Świat” w Bielawkach. Była to doskonała okazja, aby poprzez zabawę przypomnieć maluchom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w domu, na podwórku oraz na ulicy.

Podczas wizyty mundurowi opowiedzieli najmłodszym o zagrożeniach jakie mogą nas spotkać na drodze, w domu, przedszkolu i na placu zabaw. Dzieci dowiedziały się też, jak bezpiecznie przechodzić przez przejście dla pieszych oraz dlaczego tak ważne jest, aby być zawsze widocznym i nosić elementy odblaskowe.

- Nie zabrakło również nauki o podstawowych znakach drogowych. Policjanci przypomnieli również przedszkolakom o numerach alarmowych służb ratunkowych, z których należy korzystać w sytuacji zagrożenia - relacjonuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Głupich komentarzy nigdy nie brakuje pewnie lepiej straszyć dzieci policją niż uczyć pożytecznych rzeczy bo co niby jest dziwnego ze policja ma pistolet może tobie mieli dac to dopiero byś był zdziwiony

Głupie to było wzięcie pistoletu do przedszkola. Skoro na kutnowskiej komendzie doszło do tragedii to tym bardziej może dojść w przedszkolu, gdzie są dzieci. Pan policjant powinien jeszcze dzieciom dać się pobawić pistoletem. Przecież policjant powinien uczyć pożytecznych rzeczy. (Dwa ostatnie zdania to ironią. Wyjaśniam osobą które piszą takie komentarze jak powyższy).

Czyżby pan policjant miał broń przy pasku? Jeżeli tak to czemu to miało służyć? Bał się dzieci w przedszkolu?

Ty będziesz wiecznie ZDZIWIONY . A POLICJANT BYŁ NA SŁUŻBIE I MIAŁ BROŃ BARANIE !!!!!!!!!!!

Zanim napiszesz głupoty, to pomyśl "baranie", że na kutnowskim komisariacie zginął człowiek, bo policjant był na służbie i miał przy sobie broń. Pani policjantka mogła zostawić broń to i jej starszy kolega mógł wziąć przykład z niej. Tam były dzieci. Mam nadzieję, że komendant przeprowadzi rozmowę dyscyplinujacą z tym policjantem.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także