Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Niebezpiecznie na „krajówce”. Auto uderzyło w sarnę

Wydarzenia 23-05-2019 Autor: ez. Foto: OSP Śleszyn
1

Dwa zastępy straży pożarnej udały się wczoraj na DK-92 w kierunku Warszawy, gdzie doszło do zderzenia samochodu osobowego z sarną. Podróżującej autem czwórce osób w tym dwojgu dzieci na szczęście nic się nie stało.

Jak relacjonują strażacy-ochotnicy z OSP Śleszyn, wczoraj około godz 22:00 jednostka ta została zadysponowana do zderzenia samochodu osobowego z sarną na 379 km w kierunku Warszawy na DK-92. Po dojechaniu na miejsce przystąpili do oświetlenia i zabezpieczenia miejsca zdarzenia.

- Pojazdem podróżowały cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Nikt nie odniósł obrażeń. Powrót do bazy po około godzinie. W akcji udział wzięli: JRG Kutno i OSP Śleszyn - informują druhowie.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Artykuł raczej opisuje pracę strażaków niż wypadek

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także