Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Wymarzony debiut KS-u Kutno. Czarne Koszule obdarte z punktów!

Wydarzenia 08-08-2020 Autor: bnp
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (21)
Dodaj komentarz

Robił łysy fikołki ??

Pamiętam jak prowadził zespół w B klasie , z podniecenia wymęczonego meczu z ligowym średniakiem fikał fiołki ( wszyscy patrzyli jak na deb... ) dobrze ze ma ciut rozumu i robił to na trawie ,a nie na kostce brukowej

witam. tak zrobilem! cieszynka pozoataje ????

Dlaczego nikt Łysej pały nie pochwali, to on ściąga najemników.

Jesteście żenujący, pochwalcie pilkarzy, ich dobrą grę, szczególnie BRAMKARZA gratuluję!

Z tym limitem to chyba bardziej chodzi o to by nie przekroczyć liczby 1000 kibiców.Bo wtedy podchodzi takie wydarzenie pod imprezę masową.I zaczynają się robić koszty(np. ochrona,zabezpieczenie medyczne).Z resztą już x lat to tak wygląda na przykładzie meczów przy Kościuszki.

"rzucie różnym" - ale, że o co chodzi ?????

Zmienic komentatora P. na meczu bo sluchac sie go nie da!

Fakt. Takiego bełkotu już dawno nie słyszałem

Kolejny mecz na który nie mogłem się dostać bo brakło biletów. Mamy obiekt na 3500 osób a wpuszczane jest maksimum około 1000. Chyba warto aby sprawę przeanalizowali nasi posłowie i wnieśli o zmianę przepisów dotyczących konieczności wynajmowania ochrony na mecze bez podwyższonego ryzyka.

Mamy limit przez pandemie tluku

A Ty co kibol sraresu Kutno że wyzywasz ludzi ? Gościu nie ośmieszaj się

Sam jesteś tłukiem. Limit wynosi teraz 50% czyli spokojnie mogłoby wejść 1750 osób. A przepisy o których mówię obowiązują już na długo przed pandemią.

Jeżeli mieliby by zorganizować spotkanie powyżej 999 osób, wiązałoby się z imprezą masową. A wtedy są inne przepisy, na stadionie musi być straż, karetka, i więcej ochrony - co za tym idzie większe koszty dla organizatora. A ryzyko. że nie przyjdzie nawet te 1000 osób jest duże.

Minus dla organizatorów. O meczu przez przypadek dowiedziałem się w trakcie przeglądania neta w 75 minucie meczu(może jakieś info szersze wcześniej). Pewnie w przeciwnym razie bym obejrzał live i dorzucił przez bilet. P.s. Jakiś "młyn" jest na stadionie, czy podwórkowo ? 

**** z ciebie nie kibic i nie wiedziałeś/wiedziałaś. A teraz jeszcze frustracje w internecie. Dno i metr mułu.

Dno, to tWÓJ, stan umysłu.

Osoby które interesują się piłką jak i swoim miejskim klubem potrafią wejść na oficjalną stronę czy profil na FB aby dowiedzieć się co dzieje obecnie się w klubie + poznać terminarz spotkań. Nie sądzisz? Jak widać po trybunach i ponad tysiącu osób na transmisji, byłeś jednym z nielicznych którzy nie wiedzieli o tym.

A jak ktoś nie korzysta z internetu, facebooka?

Pochwal się jak kolegę za piwo na minę wpakowales gościu, a teraz wielkiego obrońcę udajesz.

Brawo Łysy.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...