Rejestracja i logowanie

Znaczny spadek osób objętych kwarantanną. Znamy raport z powiatu kutnowskiego

Wydarzenia 21-09-2020 Autor: toza
5
Znaczny spadek osób objętych kwarantanną. Znamy raport z powiatu kutnowskiego

Służby sanitarne podały najnowszy raport dot. sytuacji epidemiologicznej w powiecie kutnowskim. Liczba osób zakażonych pozostała na tym samym poziomie.

Poniżej dzisiejszy raport z powiatu kutnowskiego. W nawisie porównanie z wczorajszym raporcie.

  • Kwarantanna i izolacja – 64 (947)
  • Pod nadzorem epidemiologicznym – 1 (1)
  • Hospitalizowanych – 2 (3)
  • Zarażonych – 19: 11 – miasto Kutno, 1 – gm. Żychlin, 5 – gm. Kutno, 2 – gm. Bedlno (19)
  • Osoby wyleczone – 133: 91 – miasto Kutno, 22 – gm. Kutno, 5 – gm. Żychlin, 6 – gm. Krośniewice, 2 – gm. Bedlno, 4 – gm. Nowe Ostrowy, 3 – gm. Strzelce (133)
  • Zgony – 4: 72–M miasto Kutno; 60–K miasto Kutno; 76–M miasto Kutno, 89 – M gm. Kutno. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące (4)
komentarze (5)
Dodaj komentarz

Do Rodzic. Niczyja to wina że telefon z sanepidu był w niedzielę po południu. Dlatego niby 7 dni . A dla swojej pewności testy zrób sobie na własną rękę i po problemie.

Paczta, cud????.. Chyba to normalne, że jak tydzień temu zamknęli na kwarantannie 700 osób. A trwała ona 7 dni. To chyba jasne że dziś znacznie spadła ilość osób zwolnionych z tej śmiesznej kwarantanny. Czy komuś w tym czasie zrobiono testy? Tak dla pewności tylko

To że u pracownika szkoły test wykrył COVID-19 nie znaczy że pracownik był zarażony pierwszy. Bezobjawowymi nosicielami są przede wszystkim dzieci. Nauczyciel może zarazić ucznia a uczeń nauczyciela. To działa w obie strony.

Do ,,Marcia". Co za bzdury napisałaś. Nawet gdyby jakiekolwiek wirusy rzeczywiście istniały to testy, które się stosuje mają na celu wykryć obecność specyficznych sekwencji genetycznych. A to nie potwierdzałoby o byciu chorym na fikcyjny COVID-19, ani byciu nosicielem wymyślonego wirusa SARS-CoV-2. Także nie można byłoby być bezobjawowym nosicielem. Albo by się nim było, albo nie. A objawem byłaby obecność wirusów w organiźmie. Na szczęście to wszystko jest fikcją naukową. Stąd nie mamy się czego obawiać poza stresem, niedożywieniem, toksynami, nienaturalnym promieniowaniem elektromagnetycznym, uszkodzeniami fizycznymi oraz niewydolnością fizjologiczną z powodu starzenia się.

niech służby sanitarne dobrze sprawdzą liczbę osób śmiertelnych z kutna na covid

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także