Rejestracja i logowanie

Znamy szczegóły wielkiej zadymy w Krośniewicach. Zatrzymanych już kilkunastu obcokrajowców!

Wydarzenia 05-08-2020 Autor: bnp/toza
57
Znamy szczegóły wielkiej zadymy w Krośniewicach. Zatrzymanych już kilkunastu obcokrajowców!

Dochodzenie w sprawie sobotniej bijatyki w Krośniewicach nabiera tempa. Zatrzymanych zostało już kilkunaście osób. Wcześniejsze, nieoficjalne informacje podane przez naszych czytelników częściowo potwierdza prokuratura. W awanturze faktycznie brali udział obcokrajowcy, lecz - jak się okazuje - nie obywatelstwa ukraińskiego, a gruzińskiego. Wszystkim zatrzymanym grozi nawet do 3 lat więzienia. 

Aktualnie trwają czynności mające na celu odtworzenie przebiegu zdarzenia (nagranie z bijatyki możesz obejrzeć tutaj - KLIK).

- Realizowane są przesłuchania, analizujemy również wraz z policją zapisy z monitoringu. W dużej części to co się stało, zostało bowiem zarejestrowane przez kamery znajdujące się na terenie Krośniewic - wyjaśnia rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi, Krzysztof Kopania.

Dotychczas zatrzymanych zostało łącznie 14 obywateli Gruzji. To mężczyźni zamieszkujący w jednym z hosteli na terenie Krośniewic, zatrudnieni w pobliskich zakładach. Wszystkim im stawiane sa sukcesywanie zarzuty dotyczące udziału w pobicu czterech Polaków.

- Nie doszło do powstania poważniejszych obrażeń, niemniej przebieg zdarzenia wskazuje na to, że istaniało realne zagrożenie ich powstania. Podejrzanym grożą kary pozbawienia wolności w wymiarze do lat 3. Zastosowane zostały środki zapobiegawcze, głównie policyjny dozór i zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi - tłumaczy prokurator.

Niewykluczone, że w przyszłości te zarzuty zostaną zmodyfikowane, wymaga to jednak pogłęnienia ustaleń. Jak dodaje K. Kopania, na obecny etapie brak jest podstaw, by sądzić, że do pobicia doszło na tle różnic narodowościowych, bądź wyznaniowych.

komentarze (57)
Dodaj komentarz

**** 13 ulice patole **** frajera co na psach mordę otwiera

Dlaczego nie aresztowano Polaków którzy byli winni tej całej sytuacji i chwalą się tym iż sami wywołali tą akcję i że niby wygrali walkę . Cyba Policja w krośniewicach to raczej porażka

Gruzini to jakaś poj..na nacja. Ostatnio głośno było o zamordowanej w Łodzi Polce czy zgwałconej w Kutnie Ukraince. Trzeba mieć na nich oko bo jeszcze trochę i przerobią Polskę na takie dziadostwo jakie mają u siebie. Nie pasuje im Polska czy Polacy to WON do własnego grajdoła. Tam im ruski wyłożą gdzie ich miejsce.

Szkoda już słòw na tą kutnowską. Nie wszyscy którzy tam mieszkają to patole, ale niestety jest tam towarzystwo króre psuje miastu opinie. Policja powinna nimi się zająć. Wystają po bramach i dekracje robią, bo nie mają celu i zajęcia. I teraz płać podatki na takich nierobòw. Do łopaty ich zagonić.

W Krośniewicach czy w Kutnie, czy w Warszawie patologii nie brakuje, więc nie czepiajcie się tych Krosniewic, bo tu żyją też porządni ludzie, którzy z patologią nigdy nie mieli i nie mają nic wspólnego.

Z Krośniewic jest 4366 mieszkańców. Dla porównania Kutno ma 46 tysięcy, a Warszawa ponad 2,5miliona. Brane są też pod uwagę okolice tych miast. Z 4366 osób, tylko około 2183 może mieszkać w samym mieście, i właśnie z tego grona jest najwięcej osób o którym non stop mowa czyli patologia.

gruzini jesli przyjechali to do pracy,mieszkam w krosniewicach - nikogo nie zaczepiali -choc ludzi mijalo sie na co dzien na ulicy.Nie stoja w bramie ,na chodniku,pod znakiem drogowym -jako podatnik-nie musze placic podatku zeby gruzin,czy ukrainiec dostal zapomoge z gminy.z tych i innych dobrodziejstw korzysta patologia,obszczymury,polskie nieroby.wieczni bezrobotni ktorzy na zmiane zatrudniani sa na robotach interwencyjnych i chodza na zasilki dla bezrobotnych.jakby jeden z drugim zostal nagnany do uczciwej roboty to po pracy nie mial by checi na to by stac w bramie.patologia to zbyt lagodne okreslenie,a apropo Policji-dlaczego nikt nie patroluje ulic,nie trzeba tego robic sluzbowym autem -krosniewice to nie nowy jork.pozdrawiam wszystkich uczciwych pracujacych obywateli krosniewic.

Nagle każdy niby taki porządny jest, najpierw niech każdy spojrzy na siebie i może 'zobaczy' co i ile ma za uszami a nastepnie ocenia, wyzywa, oczernia, komentuje czyjeś zachowanie i postępowanie. Tylko szkoda że nikt siebie nie widzi co ma za uszami, szczególnie te stare dewotki które teraz wielkie damy strugaja i sa najporzadniejsze, to samo dotyczy Panów którzy za kołnierz lało ile sie dało, nie wspominając już o innych rzeczach które robili teraz nagle wszystko porządne, poukładane Państwo się porobiło hahaha. NIE PAMIĘTA WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ!! Prawda? Dlatego nikt nie ma prawa wyzywac, oczerniac ani pouczać drugiego człowieka, bo każdy z nas kiedyś uczynił coś z czego nie jest ani trochę dumny i czuje sie bezkarny. Każdy człowiek zasługuje na szacunek tak samo jak każdy z nas tego oczekuje od drugiej osoby. Mam nadzieje ze moj komentarz otworzy wam oczy.

Widać prawda w oczy kole. Nie bez powodu was wyzywają Trzecim światem, albo patologią

I jak zawsze wszyscy którzy mieszkają na Kutnowskiej są wsadzeni do jednego wora, nie każdy kto tam mieszka jest "patolą" i 'zaczepia ludzi'. Osoba która napisała komentarz 'strach wieczorem z dzieckiem wyjść na spacer, bo stoją w DRZWIACH powtarzam w DRZWIACH!!!!! I zaczepiaja LUDZI nie wiem czy ma poukładane w głowie, ponieważ jeszcze mi sie nie zdarzyło widzieć ani słyszeć o takiej sytuacji, po drugie jeżeli tak 'zaczepiaja ludzi' to dlaczego jeszcze nic się nie stało 'rodzicom ani dzieciom na wieczornym spacerze?' Moim zdaniem, ale to tylko moim zdaniem i nie to że jestem jakąś obronczynią chłopaków z Kutnowskiej, to oni tylko zagadują osoby które znają w zartobliwy sposob, próbują być mili i pewnie nawet nie myślą o tym żeby wzbudzić w ludziach strach. Naprawdę brak słow, a najbardziej irytujące jest to że teraz nagle każdy ich wyzywa, robi z nich najgorszych, ale tylko w Internecie bo w twarz nie umieją, nagle każdy umie otworzyć gębę ale tylko anonimowo a chwilę później spotykając któregoś na ulicy wielce sie dopytuje i zbija pione mówiąc ' TAK TRZYMAJ'. Hipokryzja nie zna granic, a juz w ogóle w Krosniewicach bo tam jeden drugiego jakby mógł to by zrownał z błotem, WIELCY HEJTERZY

"zagadują ludzi w żartobliwy sposób...."- czytam i własnym oczom nie wierzę! Na tych, którzy dzień i noc pilnują znaku drogowego pod sklepem mięsnym strach spojrzeć w dzień, żeby człowiek czego nie oberwal, nie mówiąc o tym, żeby przechodzić koło nich wieczorem. Nie orzą, nie sieją, a zbierają. Z czego żyją ci wieczni bezrobotni?! Mam nadzieję, że i policja i urząd miasta oraz opieka społeczna się wreszcie tymi osobnikami zainteresuje szczególnie po takiej reklamie jaka miała miejsce w dzisiejszych Wydarzeniach Polsatu.

Po pierwsze nie hejt. Po drugie znam tam większość ludzi z Krośniewic i mogę powiedzieć, że ta większość ma niepoukładane w głowach, a jak się trafi w dość często na bardziej niezrównoważonych albo psychicznego to lepiej unikać. Po trzecie, dla czytających ten komentarz z myślą o przeprowadzce to tego miasta koniecznie odradzam, szkoda następnego waszego pokolenia i waszej psychiki.

Podzielam ten punkt widzenia w całej rozciągłości.Mam to już za sobą.Wyjechałem z tego grajdołka 52 lata temu i jestem z tego b.szczęśliwy .Już nic mnie z tym "miastem" nie wiąże,rodzinę odwiedzam sporadycznie.

Skoro znasz stamtąd większość osób, które mają " niepoukładane w głowach" to znaczy, że niczym się od nich nie różnisz. Patologia z patologią zawsze znajdzie wspólny język

Nie wmieszaj mnie w to błoto, w której tam się znajdujesz. Unikam tego patologicznego miasta jak ognia. Po twoim wpisie sądzę że jesteś jednym z tych co tam mieszkają i też lekko pod sufitem nie mają.

Wielka zadyma ???? widziałem już większe.

W Krośniewicach ludzie nie myją rak po skorzystaniu z toalety a herbatę parzą woda po pierogach ;-)

Jedną wizytywką nie mierz wszystkich swoją miarą,bo tu normalni też mieszkają

mówicie o Gruzinach itp a parę lat temu pobili i prawie rozjechali gilusa tzw swoji traktując go jak frajera i nic nie zrobili ochroniarze byli posrani.

Ale jak gilus bił ludzi to bylo ok, tak????

Uważaj na to, co piszesz... znając Wasz świat, to pewnie nadal mu w oczka ładnie patrzysz i przytakujesz. Przestań nim sobie gębe wycierać, bo widocznie nie jestes godny czyścić mu butów.

No j jak tam czołowi "zadymiarze"heh kakus i plastus HAHAHA!!!!!

Krośniewice to dziura zabita dechami pełna buraków i wsiowych idiotów . Ja tam kibicuje Ukraińcom i Gruzinom ! Je..bać chamów ze wsi !

Ty chyba z miejskiego szamba wysłałeś?

Mogli by się wziasc i znaleźć sprawców kradzieży ostatnich aut u nas a nie. I za ul.kutnowska bo tam to nawet strach z dzieckiem iść na spacer wieczorem bo stoją w drzwiach i zaczepiają . Ta nasza policja z Krośniewic to do niczego się nie nadaje

Kto zaczepia?

I po co sądy, prokuratorzy i policja skoro w komentarzach wyrok wydany.emoji) a tak na serio, to całe zdarzenie pokazuje : 1. Gruzini są solidarni i umieli się postawić, 2. Miejscowi tzw "13 dzielnica" LOL, dostała nauczkę.

Dla bezpieczeństwa innych lepiej żeby Krośniewice miały dodatkowe patrole policji i tam jeździły oraz karały "hardych" Polaków i innych obcokrajowców za bandyctwa i przestępstwa, które tam od lat jest, ale cicho kryte.

kto to na policje zglosił ? **** pały nic więcej.Powinniscie sie ustawic drugi raz 20 na 20 a nie na pały od razu wstyd....

Ty się ustaw z książką

Poszło z automatu. Zanim napiszesz następna głupotę to do czytaj jak wyglądają procedury pon takich zdarzeniach.

Naród Gruziński spuścił łomot tym Lachom z Kce bo bić trzeba się umieć.

grózjni nie nadają się do pracy nawet w animexie pały ****

ALE POLACZKI LANIE DOSTALI

grózja do domku wielka pora

A ja myślałem że oni do pracy przyjechali a nie bić się, znając nasze realia to tz. nasi zaczeli a potem ryk i gwałty rety był jeden polityk co go niemcy bili a tych z Krośniewic to będą krzyczeć że Gruzini mnie biją

To nie durexy a popenkaly

Te patusy powinny distac po mordach od liczących sie ludzi w Krosniewicach!!!czy wy nie rozumiecie ze przynosicie miastu WSTYD!!!!

Człowiek człowiekowi równy, możesz wymienić kilku tych "LICZĄCYCH SIĘ LUDZI W KROŚNIEWICACH?" Bo ja tam nie zauważyłam żeby ktoś był 'Bosem' i każdy musi mu chociażby powiedzieć "Dzień Dobry". Z Tego Co zauważyłam mieszkając od urodzenia w Krosniewicach, to tam każdy na każdym wiesza psy wystarczy że podwinie sie komuś noga i już każdy gada. Wstyd! Tylko szkoda że widzi to tylko młodsze pokolenie, żeby młodsi uczyli starszych szacunku do drugiego człowieka XXI wiek

Z pokolenia na pokolenie przesiaduja w bramie , cale dziedzictwo ....te same nazwiska

Janie, gdzie zniknęły twoje nacjonalistyczne sympatie?

Chyba zbierznosc nick-u

Patole jest wycie? Znakomicie!

Gardzę bydłem które pisze o art 60 czy udaje twardzieli bo znają kogoś kto siedział,jesteście zwykłymi patusami

Gardzisz? Bo masz coś na sumieniu? Teraz to poularne zjawisko wśród celebrytow i zwykłych ludzi

Twardzieli i gangsterów udaje 13 a wychodzi tak jak zawsze haha 60-tki haha

Jak zawsze, najpierw zaczynamy a później sypiemy... kapusie i tyle. Doskonale każdy wie, że to nie gruzini zaczęli a nasi "bohaterowie", tylko zawsze trzeba mierzyć siły na zamiary. Patologia i tyle!

Powinno się deportować ich do ojczyzny.Dlaczego mamy ich jeszczekarmić?

Nikt za darmo jesc im nie daje a odwrotnie to nasi zaczepiaja i oni nygusy nic nie robia tylko od panstwa pieniadze biora .Sami sie nachlaja zaczepko szukaja a potem na kogos winne zrzucaja tak nie powinno byc.Sami zaczeli ale przyznac sie nie potrafia to mi bohaterzy .

Wreszcie ktoś to napisal! Brawo! Dlaczego nikt porządku nie zrobi z tą patologia krosniewicka. Dzień i noc stoją w bramach wieczni bezrobotni i szukają zaczepki. Wstyd nygusy smierdzace smierdzace! Tfu!

"Gangsterska" z 13-stej znowu pokazuje jakie z nich pruj**** hahaha Je**ć 60

Czyżby 13 dzielnica znowu się rozpruła? Sami zaczęli a Ukraińców zamykają, porażka policji i wymiaru sprawiedliwości. Niedługo 13 dzielnica będzie miała miano kraina małych światków koronnych

Ci wszyscy wielcy huligani z tej całej 13tej dzielnicy jakby trafili na puchę to pierwszy dzień i od razu cwelownia. Zawsze się ślizgają, ale prędzej czy później beda schowani do wora pruj****.

Cwelownia to znaczy do Ciebie?

Wikary, to ty czasem nie występowałeś w filmie kler jako pokrzywdzony?

To co najmniej żałosne twierdzenie w stylu kogoś kto nie ma prawa głosu w 'metropolii krośniewickiej' wstyd widzieć u kogoś igłę podczas gdy u siebie ma się kłodę w oku emoji

Cała ta banda rozjebusow nie ma prawa głosu z 13 nikt normalny im reki nie podaje tylko takie konfidenci jak I oni

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także