Rejestracja i logowanie

Sprawdź, dlaczego PrestaShop jest jednym z najpopularniejszych skryptów do prowadzenia sklepu internetowego

Biznes 10-08-2017 Autor: Ogłoszenie
0
Sprawdź, dlaczego PrestaShop jest jednym z najpopularniejszych skryptów do prowadzenia sklepu internetowego

Wydawać by się mogło, że tajemnica popularności PrestaShop znana jest każdemu, jednak coraz częściej użytkownicy sieci zastanawiają się, jaki jest jej fenomen. Nie jest tajemnicą, że program ma bardzo wiele zalet, które zostały docenione przez ludzi z całego świata. Ma też kilka niedociągnięć, ale nie będziemy o nich w tym miejscu pisać.

Dlaczego warto wybrać PrestaShop?

 

Każdego roku w sieci pojawia się kilkaset nowych sklepów, które próbują wkupić się w łaski użytkowników. Na przestrzeni ostatnich kilku lat nastąpił prawdziwy wysyp sklepów internetowych. Każdy próbuje swoich działań w branży e-commerce, bez względu czy się na tym zna, czy też nie. Jeśli i Ty chcesz zacząć stawiać pierwsze kroki w e-biznesie musisz wykazać się pomysłem i zaangażowaniem, którego brakuje innym. Stworzony przez Ciebie sklep musi wyróżniać się na tle innych, gdyż tylko w ten sposób zyskasz przychylność społeczeństwa.

PrestaShop to prosty i intuicyjny program, z którego obsługą poradzi sobie każda osoba, nawet taka, która z branżą e-commerce ma niewiele wspólnego. Dzięki niemu można w łatwy sposób zarządzać sklepem samemu. Nawet jeśli na jakimkolwiek etapie działalności napotkasz problemy będziesz mógł skorzystać z pomocy ekspertów, którzy rozwieją Twoje wątpliwości. Wsparcie osób dysponujących większą wiedzą i doświadczeniem od nas samych jest dużym atutem, gdyż nie w przypadku każdej platformy tego typu mamy taką możliwość.

Łatwość spełnienia oczekiwań użytkowników

Tworząc nowy sklep internetowy musimy mieć na uwadze potrzeby osób, które będą z niego na co dzień korzystać. Jednym z oczekiwań, które musimy spełnić jest kwestia robienia zakupów za pośrednictwem urządzeń mobilnych. W dzisiejszych czasach robienie zakupów umożliwiają nam komputery i laptopy, ale też smartphony i tablety. Jeśli nie sprawisz, że klienci będą mogli robić u Ciebie zakupy w pociągu czy tramwaju, to zrobi to za Ciebie konkurencja, a Ty stracisz możliwość zarobku.

Nie zapomnij też o gościach z zagranicy, którzy także chcieliby mieć możliwość przetłumaczenia znajdujących się na stronie treści na język, jakim się na co dzień posługują. Skrypt został przetłumaczony aż na 41 języków, dlatego każdy znajdzie wśród nich swój własny. Dodatkowo jest możliwość płacenia w wielu różnych walutach, co jest ogromną zaletą dla obcokrajowców.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także