Rejestracja i logowanie

46. premiera Grupy Teatralnej „od jutra”

Kultura 04-06-2019 Autor: ez./KDK
0
46. premiera Grupy Teatralnej „od jutra”

„(Nie)Poradnik Wydanie drugie poprawione” to historia smutnej dziewczyny– bohaterki, która stoi na progu dorosłości i kompletnie nie wie, co z nią robić. Ani co zrobić z sobą. Towarzyszymy jej w podróży bez miejsca i czasu. Teoretycznie to spektakl o problemach i ich istocie – ile z nich istnieje naprawdę, a ile jest tylko w naszej głowie(i czy to, że są wymyślone czyni je mniej realnymi). A praktycznie o tym, jak sobie nie radzić w życiu.

Premiera będzie miała miejsce 8 czerwca (sobota) o godzina 18:00 w CTMiT oraz 9 czerwca (niedziela) o tej samej porze.  Bilety w cenie 5 złotych dostępne w kasach KDK i CTMiT oraz online.

OBSADA:
MAJA KONDRAS / KINGA MARYNIAK -  ROMANTYCZNA
NATALIA KATARZYŃSKA - ROZWAŻNA
JULIA CZEKALSKA – SMUTNA DZIEWCZYNA
PATRYK RACZYŃSKI – WESOŁY CHŁOPAK
KLAUDIA NIEWIADOMSKA - DOKTOR
SYLWIA KOGUCIŃSKA - AUSTEN
SCENARIUSZ I REŻYSERIA – Dominika Staniszewska
SCENOGRAFIA – Dominika Staniszewska
MUZYKA – Patryk Raczyński
PROJEKTY GRAFICZNE – Marta Fijałkowska

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także