Rejestracja i logowanie

Gdzie się podziały tamte prywatki?

Kultura 26-01-2017 Autor: jej
1

Specjalnie z okazji Dnia Babci i Dziadka Kutnowski Dom Kultury zaprosił widzów na spotkanie z Wojciechem Gąssowskim, które prowadził niezastąpiony w takich sytuacjach Leszek Bonar. Gwiazda wieczoru opowiedziała o swoim życiu związanym z estradą i nie tylko, ale i również zaśpiewała największe przeboje.

"Gdzie się podziały tamte prywatki", "Zielone wzgórza nad Soliną", "M jak miłość" to tylko niektóre przeboje jakie wylansował Wojciech Gąssowski i które porwały dzisiejszego wieczoru publiczność Kutnowskiego Domu Kultury do wspólnego śpiewania. Artysta wykonał również kilka swoich ulubionych utwórów z gatunku rock'n'rolla, podczas których zamieniał się w prawdziwy wulkan energii. Szkoda, że nie miał partnerki do tańca...

Miał za to chętną do nauki śpiewania i wystąpień na scenie widownię, która okazało się, że świetnie zna repertuar artysty.

Gdzie się podziały tamte prywatki?

- Tamtych może już nie ma, ale są inne - mówił pan Roman po spotkaniu z Wojciechem Gąssowskim - To był bardzo ciekawy wieczór, okazało się że znam cały repertuar - dodał.

- Uwielbiam "M jak miłość", a tytułowa piosenka z tego serialu wykonana na żywo jest czymś niezwykłym. A prywatki? Zdarzają się i są zawsze udane - mówiła zadowolona pani Zofia.

A jakie są Wasze prywatki?

komentarze (1)
Dodaj komentarz

"Artysta" pewno wejsciowki za free,bo on jakos sepleni spiewajac.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także