Rejestracja i logowanie

Napisał książkę o Kutnie, wczoraj wrócił w rodzinne strony

Kultura 24-09-2019 Autor: MiPBP Kutno
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (5)
Dodaj komentarz

Znam kolegę ze Szkoły Podstawowej. Mało go zna bo widocznie lepiej zabłysnąć w tym mieście jakąś aferą. Akurat w przeciwieństwie do innych wyjechał do Warszawy gdzie studiował , a obecnie pracuje i mieszka i nie pomieszało mu się w głowie pamiętając o rodzinnym mieście pisząc min, książki. Nie jak reszta przysłowiowych słoików ,którzy wyjechali do wielkich miast bądź za granice i wracają tylko na chwile do Kutna próbując udawać i się chwalić kim to nie są .

ja napisze o bolesnym dorastaniu waleniu konia i goleniu jajek

Pewnie jedyny czytelnik, twoja mama będzie z ciebie dumna

Nie znam faceta i mało kto zna go z Kutna chyba, że rodzina.

może nie kręcił bąków autkiem przed kościołem jak wielu znanych w kutnowskim światku lanserów ... tylko że o nich nikt już nie pamięta... co kilka lat pojawiają się kolejni i odpływają w nicość....

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)