Rejestracja i logowanie

Ciężkie dachowanie na prostej drodze! Dwie osoby w szpitalach

Region 07-10-2019 Autor: ksz Foto: KPP Łęczyca
9
Ciężkie dachowanie na prostej drodze! Dwie osoby w szpitalach

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 2 października. Na prostym odcinku drogi zderzyły się dwie osobówki. Kierowcy aut trafili do szpitali.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Chorki (gm. Grabów, pow. łęczycki). Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący toyota yaris jadąc z Grabowa zderzył się czołowo z oplem jadącym z kierunku przeciwnego. W wyniku zderzenia toyota, którą kierował 38–letni mieszkaniec powiatu łęczyckiego dachowała. Kierowca toyoty z obrażeniami ciała został przetransportowany do łęczyckiego szpitala, zaś 69–letni kierowca opla, mieszkaniec pow. zgierskiego trafił do szpitala w Kutnie. Poza kierowcami w pojazdach nie było innych osób. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu pracowały służby ratunkowe. Droga była zablokowana przez blisko 3 godziny. Policja wyznaczyła objazdy. Dokładne przyczyny tego zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez funkcjonariuszy łęczyckiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.

Policja apeluje o ostrożność!

Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Policjanci apelują – zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

88952634'+'

88952634s3

88952634-0

88952634'`"(

A co mówi poszkodowany kierowca? Nie stwierdził, że zwierzę wybiegło na drogę? Wiele przypadków jest, że właściciele psów, Nie pilnują pupilów i sobie te biegną prosto pod samochód. Teraz zamiast rozjechać unikaj rozjechania, wyglądasz tak jak ten pojazd, potłuczony, po dachowaniu, może żywy o ile nie zaliczysz drzewa.

Nie wiem, jak to możliwe? Może ktoś mu zajechał drogę, albo opona strzeliła? Jak można tak z tyłka dachować na prostej drodze? Zaliczył pobocze przez roztargnienie?

Ma ktoś namiary na kierowcę toyoty? Jestem zainteresowany kupnem felgi tylnej

jak by nie jechał szybko to by nie dachował debil

Widzisz, Jak ja bym nie jechał odpowiednio szybko, to bym rozjechał Psa, tak to nawet nie zdążył dobiec, i bezpiecznie bez szwanku go ominąłem. Są sytuacje, że powolna jazda czyni szkody, szybka również, owszem. Ale Ile jest wypadków niesklasyfikowanych w rejestrze policyjnych tzw. Bez sprawcy. W przypadku psa właściciela, sprawcą jest właściciel, i tak powinno być. W przypadku zwierząt dzikich, no tutaj już zaczynają się schody. Szukać leśniczego? Może jeśli chodzi o dzika, oskarżyć sądownie wszystkich obrońców dzików? I odzyskać kasę za szkody wyrządzone, czy to na polu uprawnym, czy w samochodzie.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także