Rejestracja i logowanie

Ciężkie dachowanie na prostej drodze! Dwie osoby w szpitalach

Region 07-10-2019 Autor: ksz Foto: KPP Łęczyca
2
Ciężkie dachowanie na prostej drodze! Dwie osoby w szpitalach

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 2 października. Na prostym odcinku drogi zderzyły się dwie osobówki. Kierowcy aut trafili do szpitali.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Chorki (gm. Grabów, pow. łęczycki). Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący toyota yaris jadąc z Grabowa zderzył się czołowo z oplem jadącym z kierunku przeciwnego. W wyniku zderzenia toyota, którą kierował 38–letni mieszkaniec powiatu łęczyckiego dachowała. Kierowca toyoty z obrażeniami ciała został przetransportowany do łęczyckiego szpitala, zaś 69–letni kierowca opla, mieszkaniec pow. zgierskiego trafił do szpitala w Kutnie. Poza kierowcami w pojazdach nie było innych osób. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu pracowały służby ratunkowe. Droga była zablokowana przez blisko 3 godziny. Policja wyznaczyła objazdy. Dokładne przyczyny tego zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez funkcjonariuszy łęczyckiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.

Policja apeluje o ostrożność!

Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Policjanci apelują – zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Ma ktoś namiary na kierowcę toyoty? Jestem zainteresowany kupnem felgi tylnej

jak by nie jechał szybko to by nie dachował debil

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także