Rejestracja i logowanie

Pirat drogowy sterroryzował miasto

Region 13-08-2019 Autor: ksz
3
Pirat drogowy sterroryzował miasto

Chwile grozy na ulicach przeżyli mieszkańcy Łęczycy, kiedy pijany pseudorajdowiec zdewastował latarnię i znak drogowy. Dyżurny po niepokojącym sygnale natychmiast skierował w ten rejon patrole. Jak się okazało kierowca podczas szaleńczej jazdy uszkodził latarnię i znak drogowy a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Mężczyźnie udało się wyjechać poza rejon miasta, jednak...

Sprawca nie przypuszczał, że na trasie spotka policjanta, który pomimo że miał dzień wolny udaremnił jego dalsze wybryki.

Do zdarzenia doszło 9 sierpnia, około godziny 23:20. Dyżurny łęczyckiej komendy odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że ulicami Łęczycy w sposób zagrażający bezpieczeństwu w ruchu drogowym przemieszcza się pojazd marki Mitsubishi Carisma koloru czerwonego. Pseudorajdowiec zdewastował przydrożną latarnię oraz znak drogowy a następnie oddalił się w nieznanym kierunku.

- W krótkim czasie dyżurny otrzymał kolejną informację od policjanta Wydziału Konwojowego KWP w Łodzi, który będąc w czasie wolnym od służby w miejscowości Topola Królewska zatrzymał kierującego, ponieważ w jego ocenie mógł on znajdować się pod wpływem alkoholu. Szybko okazało się, że to ten sam kierujący, który w Łęczycy najechał na latarnię i znak drogowy - informuje asp. Mariusz Kowalski.

Dzięki czujności policjanta i wzorowej postawie obywatelskiej świadków na miejscu zdarzenia pirat został zatrzymany. Kierującym okazał się być 27-letni mieszkaniec Łęczycy. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata uprawnień do kierowania pojazdami.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

uwierz bezmózgu co jeździsz warkiem bez tłumika, że ci co słyszą to nie podziwiają tylko współczują że masz tyle mózgu co psim ****ie

ciężko żeby o trzeźwemu takie coś Carismą zrobić...

"Pirat drogowy sterroryzował miasto", kierujący 27-lat, mieszkaniec Łęczycy, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Wszystko mówi za siebie. Zamknąć dziada.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także