Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Wielkie święto w Oporowie! „To jeden z najpiękniejszych dni w roku”

Region 25-08-2019 Autor: toza
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (5)
Dodaj komentarz

A gdzie zdjęcia z występów dzieci?

Chleb w prawej dłoni, lewa w kieszeni. Savoir vivre kłania się.

Panny niosące chleb prima sort. Zwłaszcza ta w czarnej spódniczce.????

Fajne wydarzenie. Dzieciaki mogły poszaleć, poskakać na dmuchańcach. A miejsce też na plus, można na rowerkach wodnych popływać i otoczenie ładnie wygląda, chociaż na boisku przy szkole jest więcej miejsca. Dobrze, że ktoś się stara dla ludzi.

Czemu to wszystko odbywało się koło stawu??? Czy gmina nie ma już innego miejsca??? Chociażby koło szkoły??

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)