Rejestracja i logowanie

Pewne zwycięstwo Lwów

Sport 13-09-2019 Autor: tz
8

W pierwszym spotkaniu XIV Turnieju o Różę Kutna Pro Basket Kutno bez większych problemów uporał się z ŁKS Szkoła Gortata Łódź zwyciężając 85-64. 

Od początku spotkanie układało się po myśli podopiecznych Jarosława Krysiewicza, którzy na przestrzeni zaledwie kilku akcji wypracowali sobie kilkupunktową przewagę. Goście byli jedynie tłem dla skutecznie grających Lwów, które po dziesięciu minutach prowadziły zdecydowanie 27-10.

Druga kwarta była kontynuacją dobrej gry ofensywnej kutnian. Kolejne punkty sypały się jak z rękawa, co przełożyło się na i tak już wysokie prowadzenie Lwów. Na przerwę koszykarze z miasta róż schodzili z 32-punktową zaliczką, prowadząc 56-24.

Po zmianie stron tempo gry po stronie Lwów nieco spadło. Zawodziła również skuteczność, co skrzętnie wykorzystali goście, odrabiając cześć strat. Łodzianie zwyciężyli trzecią odsłonę 19-11 i przed ostatnią kwartą przegrywali 43-67.

W decydującej części spotkania kutnianie kontrolowali bezpieczny wynik i skutecznie hamowali pojedyncze zrywy gości. Lwom udało się dowieźć wysokie prowadzenie do końcowej syreny po której to oni mogli cieszyć się z kolejnego przedsezonowego zwycięstwa, wygrywając 85-64.

Pro Basket Kutno - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 85-64 (27-10, 29-14, 11-19, 18-21)

 

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Czy w niedzielę grają jakiś mecz?

Jest progres w drużynie tylko że to sparingi z 2 ligą, a nam potrzeba wysokiego centra bo tak nic nie ugramy w lidze. Sam Krzywdziński się zamęczy a nie daj.... urazu

Center niezbędny!!!!

Sparingi są niezbędne nawet z 2 liga ustawienie, zgranie, taktyka itp

DOBRE 2 KWARTY GORSZE 2 BRAWO DLA POZNANIA ZAGRAŁ DOBRZE W DRUZYNIE DROBNE KONTUZJE I INFEKCJE ALE OGOLNIE WIDAC POSTEP, BRAKUJ 2 GRACZY ALE KASA NA RAZIE NA TEN ETAP 3,5 DZIS TRUDNIEJSZY PRZECIWNIK ASPIRUJACY DO WYSTEPOW W 1 LM POWODZENIA CHŁOPAKI

Potrzeba zawodnika na pozycję 5, obwód mamy dobry wróci Grzegorz Małecki to będzie inna lepsza gra, dobrze wygląda Poznań dojrzale gra na drużynę ponoć gra na razie na pół gwizdka oby tak dalej.

To jego pierwsze granie po kontuzji to nic dziwnego

Kasy nie ma niestety na takie zakupy

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także