Rejestracja i logowanie

Polonia sprawdzi formę KS-u

Sport 10-09-2019 Autor: tz
0
Polonia sprawdzi formę KS-u

Pracowity okres czeka piłkarzy z Kutna. Po sobotnim spotkaniu z Pelikanem nie mają bowiem wiele czasu na regenerację sił.  Już jutro zmierzą się z wiceliderem rozgrywek - Polonią Piotrków Trybunalski.

Polonia jako jeden z trzech zespołów w IV lidze łódzkiej nie zaznała jeszcze goryczy porażki. W pięciu dotychczas rozegranych spotkaniach piotrkowianie zgarnęli komplet punktów i mają ich na koncie 15. W tabeli zespół Polonii ustępuje jedynie Orkanowi Buczek, który ma lepszy bilans bramkowy. W ostatnim meczu środowy rywal KS-u w cuglach ograł Omegę Kleszczów, zwyciężając 5-1.
Kutnianie plasują się na czwartym miejscu w ligowej hierarchii. KS zapisał na swoim koncie cztery zwycięstwa i porażkę, co składa się na dorobek 12 oczek. W sobotę piłkarze z miasta róż nie dali większych szans czerwonej latarni ligi - Pelikanowi II Łowicz, pokonując rywala 4-0.
Emocji i bramek na pewno nie zabraknie. Pierwszy gwizdek na stadionie przy ul. Kościuszki usłyszymy już jutro (11 września), o godzinie 17. Wstęp wolny
komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także