Rejestracja i logowanie

Tenisowe Mistrzostwa Kutna. Rywalizowało ponad 20 zawodników

Sport 30-09-2020 Autor: toza, nadesłane Foto: nadesłane
2

W dniach 12-17.09.2020 na kortach przy ul. Filipowicza odbywały się Mistrzostwa Kutna w grach pojedynczych w kategorii open. Od lat turniej nie cieszył się tak dużym zainteresowaniem. Udział wzięło 25 zawodników nie tylko z Kutna ale także z Łodzi, Zgierza, Głowna i Gostynina.

Ze względu na ilość spotkań do rozegrania rozgrywki planowane początkowo tylko na sobotę i niedzielę przedłużyły się aż do czwartku.

Prawie tygodniowe zmagania zakończyły się zwycięstwem Radosława Łopaty, który w finale pokonał Dariusza Mieszkowskiego 6;3, 6:1.

Warto nadmienić, iż było to 20-te zwycięstwo Radka w Indywidualnych Mistrzostwach Kutna. Trzecie miejsce zajął Michał Sulej, a czwarte Robert Winiecki.

- Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne turnieje, a zwycięzcom gratulujemy! - mówią członkowie Kutnowskiego Towarzystwa Tenisowego, organizatora turnieju.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Gratki Rado????

Brawo Radek, teraz dawaj na Squash,pozdrawiam

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także