Reklama

Reklama

Bagażnik pełen prezentów. Dzieciaki z kutnowskiego przedszkola wspierają bezpańskie zwierzęta [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Edukacja Wczoraj do podopiecznych inicjatywy Cztery Łapy Żychlin trafiły dary zebrane przez przedszkolaków z jednej z kutnowskich placówek. Dzieciakom udało się zebrać pokaźną ilość jedzenia dla zwierząt.

Reklama

Wielkie serca kutnowskich przedszkolaków

Przedszkolaki zebrały suchą i morką karmę dla psów i kotów, a także przeróżne przysmaki. Dzięki temu do zwierzaków znajdujących się pod opieką Czterech Łap z Żychlina trafiło kolejne wsparcie.

Karmę i przysmaki dla zwierząt zbierały dzieciaki z kutnowskiego Punktu Przedszkolnego nr 2 działającego przy Szkole Podstawowej nr 6 w Kutnie. Ich wychowawcami są Justyna Zagórowska i Wioletta Zapała

Jak wesprzeć Cztery Łapy?

Cztery Łapy Żychlin to inicjatywa społeczna prowadzona przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Żychlin we współpracy ze szkołami z Żychlina, z Urzędem Gminy i wieloma prywatnymi osobami, którym na sercu leży dobro zwierząt. Misją wolontariuszy jest zapobieganie bezdomności zwierząt i organizowanie adopcji.

Więcej informacji o Czterech Łapach znajdziesz na ich facebooku (KLIK). Znajdziesz tam również informacje o tym, jak można wesprzeć tę inicjatywę, oraz w jaki sposób można kontaktować się z wolontariuszami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy