Reklama

Dwupaki i trójpaki, czyli promocje szyte na miarę dla internautów i telemaniaków

Opublikowano:
Autor:

Dwupaki i trójpaki, czyli promocje szyte na miarę dla internautów i telemaniaków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Każdy, kto od czasu do czasu chodzi na zakupy wie, że bardziej opłaca kupować się większe opakowania. To samo dotyczy produktów sprzedawanych pojedynczo lub w pakietach po kilka sztuk – kupując więcej na raz, zazwyczaj za jeden egzemplarz towaru płaci się mniej. Okazuje się, że ta zasada może obowiązywać również przy wyborze pakietów telewizyjnych, internetowych oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej. TOYA dla swoich klientów oferuje bowiem promocyjne dwupaki i trójpaki. Jak to działa i czy faktycznie w zestawie jest taniej? Sprawdźmy!

Pakiety telewizyjny i internetowy w zestawie, czyli dwupak

Dostęp do telewizji kablowej oraz stałe łącze internetowe to dziś elementy obecne praktycznie w każdym domu. Dzięki dwupakowi można połączyć je w jeden pakiet i cieszyć się niższą ceną. Na tym jednak zalety się nie kończą. Bo Dwupak w TOYA jest ofertą bardzo elastyczną i można dostosować ją do potrzeb każdego użytkownika. Wybierać można spośród trzech pakietów telewizyjnych z różną liczbą dostępnych kanałów oraz pakietów internetowych w prędkościach od 100 Mb/s do aż 1 Gb/s. Dostępny jest także różny sprzęt, dzięki któremu można korzystać z telewizji i internetu. Wybierać można dekodery z dostępem do materiałów multimedialnych takich jak VOD lub prostsze pozwalające po prostu na dostęp do telewizji cyfrowej. Można zadecydować również czy chce się korzystać z Wi-Fi w domu, a jeśli tak – to w jakiej częstotliwości.

Trójpaki w TOYA, czyli internet, telewizja i telefon

Trójpak w ofercie TOYA jest rozszerzeniem pomysłu omówionego powyżej. Oprócz pakietu telewizji i internetu zawiera on w sobie również dostęp do telefonii stacjonarnej lub komórkowej. Trójpak jest również ofertą bardzo elastyczną. Telefonię stacjonarną można dostosować do własnych potrzeb. Wybrać można pakiet najniższy, gdzie za darmo są tylko połączenia do abonentów TOYAtel, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na pakiet o bardzo znaczącej nazwie, czyli „Rozgadany”, gdzie za darmo są połączenia na wszystkie numery stacjonarne i komórkowe. Telefonia komórkowa to, z kolei, dostęp do darmowych połączeń i SMS-ów. Trójpak zawierać musi przynajmniej jedną ze wspomnianych form usług telekomunikacyjnych, ale można również zdecydować się zarówno na telefonię stacjonarną, jak i komórkową. Zgodnie z zasadą, o której mowa była na samym początku – im większy zestaw, tym bardziej opłacalny.

Dwupaki i trójpaki – niejedyne promocje w TOYA

Dwupaki i trójpaki to bardzo ciekawe promocje, dzięki którym z podstawowych usług telekomunikacyjnych i multimedialnych można korzystać zdecydowanie taniej i wygodniej. Nie są to jednak jedyne możliwości, które daje TOYA. Listę aktualnych promocji można znaleźć pod tym linkiem: https://toya.net.pl/promocje. Wśród nich można znaleźć zarówno oferty, dla nowych klientów, jaki i abonentów, którzy korzystają już z usług TOYA.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE