Reklama

Gry przeglądarkowe – żyją i mają się dobrze!

Opublikowano:
Autor:

Gry przeglądarkowe – żyją i mają się dobrze! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Fakty i ciekawostki na temat gier przeglądarkowych.

Plemiona, Ogame, Bitefight, Forge of Empires czy Dark Orbit – to tylko niektóre z tytułów, które wiele lat temu dominowały na polskim rynku „mini produkcji” do zabicia czasu. Są to najlepsze przykłady klasyków – gry przeglądarkowe, które oferowały ponadprzeciętną rozgrywkę oraz to, co w tamtych czasach było mało popularne. Ogromne społeczności oraz możliwość współpracy czy rywalizacji z innymi.

Dzisiaj gry bazujące na stronach internetowych nie są tak popularne jak kiedyś. Warto jednak zauważyć, że producenci dalej wydają nowe aktualizacje, wprowadzają szereg nowinek oraz gwarantują nam wiele wydarzeń podtrzymujących światy gier.

Co nowego na rynku gier na przeglądarkę?

W głównej mierze popularność nowych gier na przeglądarkę bazuje na najnowszych skryptach oraz nowinkach technologicznych, które wprowadzają atrakcyjny gameplay oraz szereg funkcjonalności, jakie kiedyś dostępne były wyłącznie dla deweloperów gier AAA na konsole czy komputery osobiste.

Dzisiaj gry przeglądarkowe mogą być równie wciągające, co klasyczne gry video na PC czy na PlayStation lub Xboxa. Należy jednak pamiętać, że nie każda gra gwarantuje tak rozbudowany system. Na uwagę zasługuje przede wszystkim nietuzinkowa historia, która zawsze znajdzie grono zainteresowanych. To właśnie z tego powodu gry przeglądarkowe dalej żyją i ich rozwój jest aż tak widoczny.

Dodatkowo warto pamiętać o tym, że największe studia deweloperskie chcą wykorzystać ten mały boom poprzez tworzenie specjalnych edycji popularnych gier. Bardzo dobrym przykładem są świeżo co wydane Game of Thrones: Winter is Coming, Might & Magic: Heroes Online, The Settlers Online czy Anno Online.

Warto śledzić tę stronę po więcej informacji

Biorąc pod uwagę ogromną ilość nowych gier, jakie pojawiają się każdego miesiąca, warto znaleźć stronę, która na bieżąco dodaje nowe informacje dotyczące takich produkcji. Jednym z dobrym przykładów jest Gameclash.pl. to bardzo dobrze przygotowana strona, która oferuje nam bardzo dużo dodatkowych danych dotyczących świeżo co wydanych gier oraz tych, które w ostatnim czasie zostały zaktualizowane. Co ciekawe, znajdziemy tutaj także nieco mniej popularne tytuły!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE