Reklama

Jak pozbyć się auta, czyli sprzedaż nie taka łatwa, jak ją malują

Opublikowano:
Autor:

Jak pozbyć się auta, czyli sprzedaż nie taka łatwa, jak ją malują - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Ze sprzedażą auta, przyjdzie zmierzyć się prędzej czy później niemalże każdemu kierowcy. Powstaje przy tym pytanie – jak sprzedać? Co kryje się pod tym znakiem zapytania? Otóż aktualnie Internet jest przebogaty w portale specjalizujące się i pośredniczące w transakcjach kupna i sprzedaży aut rozmaitej maści. Jak przebić się do klienta i wyróżnić swój produkt na tle tak nasyconego rynku? Alternatywą mogą być punkty, które oferują skup wszystkich pojazdów. Być może to jest wyjście również dla Ciebie?

Skup samochodów – jak znaleźć wiarygodny punkt

Wyobraź sobie sytuację, w której stajesz przed faktem tudzież sytuacją, zmuszającymi Cię do sprzedania swego samochodu. Akurat względów może być wiele, stan techniczny, zdarzenie drogowe czy utrata lojalności wobec producenta. Pierwszym krokiem jest portal internetowy z ofertami, na którym widzisz…Właśnie, co widzisz? Setki ofert przeróżnych modeli, wariantów, typów, kolorów i cen. Taka konkurencja determinuje wydłużony okres oczekiwania na swego klienta, a w przypadku deficytu czasu, warto wyszukać inną drogę przekazania auta w dobre ręce.

Często na parkingach osiedlowych i nie tylko, można zaobserwować ulotki za wycieraczkami zaparkowanych wehikułów. Są to reklamy firm trudniących się skupem aut, których na terenie Polski jest coraz więcej. Firmą działającą w tej branży jest Auto Kurek Car-Gryf, która istnieje na rynku od 1996 roku, a do 2003 była rozpoznawana pod nazwą France-Auto. Firma prowadzi skup aut w Szczecinie, w ramach którego jest otwarta na auta wszelkiego typu czy rodzaju niezależnie od marki i przeznaczenia. Car-Gryf współpracuje z właścicielami aut uszkodzonych, powypadkowych oraz oczywiście w pełni sprawnych technicznie. Innymi słowy, szczeciński oddział zajmuje się sprzedażą części nowych i używanych do różnych odpowiedników aut, a także na dużą skalę demontażem pojazdów. W tym celu kilkanaście lat temu, bo od 2006 roku firma postanowiła rozbudować portfel swej aktywności o usługi złomowania samochodów według standardów jakościowych i głównych wymogów dyktowanych prawem i normami. Bardzo istotne jest, by auto, które nie jest przystosowane do współudziału w ruchu drogowym i powinno być wykluczone z eksploatacji skierować do odpowiedniego punktu, który profesjonalnie zajmie się takowym procesem.

Car-Gryf spełnia niezbędne wymogi, co czyni go wiarygodnym partnerem w województwie Zachodniopomorskim zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i kooperantów z szersza perspektywa biznesową. Szczecińska firma jest bardzo otwarta na przeróżne nowe kontakty z podmiotami zagranicznymi, a także z zainteresowanymi pozyskaniem materiału stanowiącego pozostałość po demontażu pojazdów. Wszelkie niezbędne informacje dostępne na cargryf.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE