Reklama

Reklama

Legalizacja pobytu cudzoziemca w Polsce – kiedy warto skorzystać z pomocy specjalistów?

Opublikowano: pon, 3 lut 2020 07:40
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Legalizacja pobytu cudzoziemca w Polsce to szereg procedur i dokumentów. Nie wszystko jest łatwe i przejrzyste a procedury potrafią się ciągnąć miesiącami. Na szczęście są instytucje, które pomagają cudzoziemcom i pracodawcom, którym zależy na tym, by pracownik, przebywał w Polsce legalnie. Kiedy warto skorzystać z pomocy specjalistów? Kto może ci pomóc?

Reklama

Kto może pomóc w legalizacji pobytu cudzoziemca w Polsce?
Nieznajomość procedur oraz źle skompletowane dokumenty to główne przyczyny opóźnień w procesie ubiegania się o legalizację pobytu cudzoziemca w Polsce. Chcesz uniknąć błędów i przyspieszyć proces legalizacji pobytu? Zdecyduj się na skorzystanie z usług konsultantów ds. legalizacji pobytu. W czym mogą pomóc ci konsultanci?

Nie mam czasu na chodzenie po urzędach
Wizyty w urzędach kojarzą ci się z długim wyczekiwaniem? Nigdy nie wiesz, do którego pokoju się udać? Nie orientujesz się w procedurach dotyczących legalizacji pobytu cudzoziemca w Polsce? Powierz tę sprawę konsultantom ds. legalizacji pobytu. Wystarczy, że podpiszesz odpowiednie pełnomocnictwo i konsultant może zacząć cię reprezentować w urzędach. Specjalista zajmuje się twoją sprawą, a ty oszczędzasz czas i przestajesz stresować się urzędowymi wizytami.

Nie wiem jakie dokumenty przygotować
Legalizacja pracy cudzoziemca w Polsce wymaga skompletowania określonych dokumentów. Nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie jesteś pewien, czy masz już wszystkie dokumenty? Nie umiesz ich poprawnie wypełnić? Źle uzupełnione lub niekompletne dokumenty mogą wydłużyć cały proces legalizacji pobytu. Zaufaj specjalistom. Przyjdź do nich z dokumentami, które już posiadasz i poproś o ich weryfikację. Konsultant ds. legalizacji pobytu sprawdzi dostarczone mu papiery i pomoże ci je poprawnie uzupełnić.

Nie wiem jak zweryfikować dokumenty przedstawione przez cudzoziemca
Chcesz zatrudnić cudzoziemca? Nie wiesz, czy posiada on wszystkie dokumenty i czy jego pobyt na terytorium Polski jest rzeczywiście legalny? Porozmawiaj z konsultantem ds. legalizacji pobytu. Specjalista sprawdzi dokumenty, które posiada cudzoziemiec i pomoże ci rozwiązać wszystkie formalne kwestie, tak, aby obcokrajowiec mógł legalnie przebywać i pracować na terytorium Polski.

Chcę się przygotować do kontroli
Różne służby mogą kontrolować, czy cudzoziemiec przebywa legalnie na terytorium Polski. Chcesz być przygotowany na kontrolę policji, Służby Granicznej, czy Państwowej Inspekcji Pracy? Skorzystaj z usług konsultantów ds. legalizacji pobytu, którzy pomogą przygotować ci się do kontroli służb.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)