Reklama

Reklama

Małopolskie atrakcje na wyjazdy grupowe

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Małopolskie atrakcje na wyjazdy grupowe - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Małopolska to region, który jest szczególnie bogaty w różnego rodzaju atrakcje przyrodnicze. Od pięknych krajobrazów, przez najwyższej klasy zabytki, interesujące muzea, po parki rozrywki – oferta jest tak bogata, że czasem ciężko wybrać to, co najlepsze. A najlepsze oznacza w tym wypadku, najlepiej odpowiadające zainteresowaniom oraz charakterowi wyjazdu. Szczególnie twardy orzech do zgryzienia mają organizatorzy wyjazdów grupowych, którzy muszą wybrać takie atrakcje, które zainteresują większość uczestników.

Reklama

Małopolskie turystyczne pewniki

Organizując wyjazd grupowy, czy to dla dzieci, czy dorosłych warto przede wszystkim poznać grupę i dopytać, jakie są jej zainteresowania. Wysłanie na całodzienne zwiedzanie muzeów wielbicieli aktywnego wypoczynku w terenie albo zaproponowanie całodziennej wycieczki rowerowej grupie, która zdecydowanie preferuje ciekawostki historyczne czy architektoniczne, może skończyć się klapą wyjazdu. A gdy już wie się, na czym się stoi, ogranicza nas tylko wyobraźnie (no i niestety często także budżet).

Są w Małopolsce miejsca, które robią wrażenie zawsze i o każdej porze roku. Zarówno na dzieciach, jak i na dorosłych. Należy do nich na pewno kopalnia soli w Wieliczce. Wpisana na listę UNESCO, uznawana jest często za jeden z cudów Polski. Tu także można wybierać i dostosowywać pobyt pod preferencję grupy, ponieważ oprócz klasycznej trasy turystycznej polegającej na zwiedzaniu najcenniejszych komnat czeka też zwiedzanie specjalnie dla dzieci, zwiedzanie „przygodowe”, podczas którego można się wcielić w rolę górnika, a nawet możliwość noclegu pod ziemią.

Innym miejscem, które doskonale sprawdza się dla niemal każdej z grup, jest Kraków. Miasto można zwiedzać pod różnym kątem - skupiając się na najważniejszych zabytkach, odwiedzając muzea, a także miejsca mniej znane, a równie fascynujące, jak schrony atomowe w Nowej Hucie czy Podziemia Rynku. Kraków daje też duże możliwości, jeśli chodzi o dostosowywanie programu do pory roku. Od wiosny do jesieni można spędzić niemal cały czas odwiedzając atrakcje na zewnątrz, a gdy jest chłodniej skupić się na tych pod dachem.

Noclegi w Małopolsce – komfortowo o każdej porze roku

Oprócz samego programu podczas wyjazdów grupowych, zarówno szkolnych, jak i nastawionych na pracowników firm niezwykle ważną rolę odgrywają noclegi. A tych w regionie nie brakuje. Od luksusowych hoteli przez pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe po kompleksy turystyczne - możliwości dostosowane są od każdych preferencji i zasobów. Doskonałym miejscem na noclegi dla grup jest miejscowość Zator, położona w pobliżu Krakowa, a jednocześnie blisko innych ważnych atrakcji i gór. To również tutaj znajduje się Park Rozrywki Energylandia, który corocznie przyciąga rzesze spragnionych zabawy. Również dorosłych, którzy szczególnie upodobali sobie Strefę Ekstremalną, wypełnioną przeróżnymi maszynami i rollercoasterami. Znajdujący się w Zatorze kompleks Westerncamp (https://westerncamp.pl/) oferuje atrakcyjne, całoroczne zakwaterowanie oraz dostęp do zaplecza przystosowanego do przyjmowania grup. Dla wybierających Zator restauracja Bonanza będzie świetnym miejscem zarówno na obiad, jak i wieczór integracyjny.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy